Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad

Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Heiko Hähnsen | Replicamaglie.com

..., kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii ... Nakladatelstvi kazda heiko hahnsen zahrada sily souzneni ... ... . Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč nás některá místa oslovují a jiná nikoliv? Jak by Vaše zahrada vypadala? Jaké stromy, květiny, horniny, materiály i umělecké předměty by obsahovala? Autor knihy „Zahrada síly - souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad", zahradní návrhář a geomant Heiko Hähnsen, již přes dvacet let pomáhá lidem jejich touhy, představy a sny realizovat. Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Sou ... Heiko Hähnsen: Zahrada síly - souznění přírody a člověka v ... ... . Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Heiko Hähnsen . Každý z nás již jistě slyšel o Feng-šuej, původně čínském učení, které se pokouší nastolit harmonii v prostoru. Autor knihy Zahrada síly - souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad, zahradní návrhář a geomant Heiko Hähnsen, již přes dvacet let pomáhá lidem jejich touhy, představy a sny realizovat. Jeho kniha je studnicí inspirace a nevšedním průvodcem pro všechny, kdo se chystají založit nebo zdokonalovat svou zahradu, kniha ... Jak by Vaše zahrada vypadala? Jaké stromy, květiny, horniny, materiály i umělecké předměty by obsahovala? Autor knihy Zahrada síly souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad, zahradní návrhář a geomant Heiko Hähnsen, již přes dvacet let pomáhá lidem jejich touhy, představy a sny realizovat. Zahrada síly. Zahrada síly. Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Jsou místa, kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii. Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč nás některá místa oslovují a jiná nikoliv? Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Zahrada síly. Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad. ... Tvorbou zahrad chci vyjádřit své vnímání a chápání souvztažností mezi přírodou, spiritualitou, uměním, kulturou a životem. Zajímá mne, jak působí společně jako celek. Soukromá zahrada, ale i veřejný ... Váš nákupný košík je prázdny! +421/55/633 2000. Hľadať Kupte knihu Zahrada síly (Heiko Hähnsen) s 37 % slevou za 312 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Hähnsen Heiko - Jsou místa, kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii. Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč...

INFORMACE

AUTOR
Heiko Hähnsen
DIMENZE
4,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad.pdf

POPIS

Jsou místa, kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii. Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč nás některá místa oslovují a jiná nikoliv? Je možné objevit a utvářet místa síly ve vlastní zahradě? Tato kniha ukazuje, jak svou zahradu můžete oživit a proměnit ve zdroj regenerace a síly. Každý z nás může prohloubit svoje cítění a otevřít se tak svému okolí. Každá zahrada je malinkatou částí Země. Je s ní spojená, vytvořená z téže látky. Každý z nás dokáže skrze svou zahradu vydat impuls, který se přenese na celou Zemi. Heiko Hähnsen nás chce povzbudit k tomu, abychom byli v naší zahradě aktivní, protože naše soucítění a spolupráce s přírodou je pro planetu Zemi přínosem. Hähnsen ukazuje, jak podoba zahrady a naše konání přímo souvisejí se sociální realitou – doslova ji spoluutvářejí. Zahrada se tak stává prostorem, jenž nás může obdařit cennými zkušenostmi, a navíc v sobě skrývá velký potenciál pro náš život a osobní rozvoj.

Chcete si přečíst knihu?Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heiko Hähnsen. Číst Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY