Veterinární akademie – Lék pro poníka

Veterinární akademie – Lék pro poníka - Rebecca Johnson | Replicamaglie.com

...hnson, 2018 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Všechny informace o produktu Kniha Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca Johnson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca Johnson ... Kniha Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca ... ... . Série Veterinární akademie. Veterinární akademie - Škola začíná. 99 Kč. Veterinární akademie - Lék pro poníka. Kniha: Veterinární akademie - Lék pro poníka Autor: Rebecca Johnson. Hanna, Abbey a Talika pilně studují na škole pro budoucí zvěrolékařky. V následujících týdnech se budou věnovat péči o býky, krávy a telátka. Abby to bere opravdu vážně. Dokonce se ... Veter ... Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca Johnson ... ... . 99 Kč. Veterinární akademie - Lék pro poníka. Kniha: Veterinární akademie - Lék pro poníka Autor: Rebecca Johnson. Hanna, Abbey a Talika pilně studují na škole pro budoucí zvěrolékařky. V následujících týdnech se budou věnovat péči o býky, krávy a telátka. Abby to bere opravdu vážně. Dokonce se ... Veterinární akademie - Lék pro poníka Autor: Johnson, Rebecca Nakladatel: Fragment EAN: 9788025337806 ISBN: 978-80-253-3780-6 Originál: Vet Cadets - Pudding in Peril Překlad: Kempná, Romana Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 13,5 × 19,9 cm Rok vydání: Lék pro poníka 2018; Julinka a její zvířátka - Chůvy v akci 2015; Julinka a její zvířátka - Přísně tajný plán 2014; Julinka a její zvířátka - Nezbedný poník 2014; Julinka a její zvířátka - Zatoulaní pejskové 2016; Julinka a její zvířátka - Nemocnice pro mláďátka 2015; všech 10 knih autor...

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Johnson
DIMENZE
7,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Veterinární akademie – Lék pro poníka.pdf

POPIS

Studium na škole pro budoucí zvěrolékařky je v plném proudu. Poradí si holky se záhadnou nemocí, která trápí jejich poníka?Hanna, Abbey a Talika pilně studují na škole pro budoucí zvěrolékařky. V následujících týdnech se budou věnovat péči o býky, krávy a telátka. Abby to bere opravdu vážně. Dokonce se přihlásí do soutěže v odchytávání telat, i když tuší, že boj nebude snadný. Hlavním soupeřem totiž budou chlapci z nedaleké školy. Do jejího tréninku ale zasáhne onemocnění Taličina poník. Dokážou holky přijít na to, co ho trápí? Najdou lék, který mu zachrání život?

Chcete si přečíst knihu?Veterinární akademie – Lék pro poníka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Johnson. Číst Veterinární akademie – Lék pro poníka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY