Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu

Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu - Anton Fichtlmeier, | Replicamaglie.com

...a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Cesta ke spolehlivému pomocníkovi na lovu „Myslivec bez psa, poloviční myslivec," říká se ... Myslivost - Kynologie ... . Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšnější cvičitele loveckých psů, vám srozumitelně a tak, aby bylo snadné jejich metody napodobit, ukazují cestu k výchově loveckého psa, abyste se později mohli spolehnout na pomocníka, který s vámi spolupracuje ochotně a rád. Název: Výchova a výcvik loveckého psa - Moderními metodami k úspěchu. Autor: Numssen Julia, Fichtlmeier Anton, Titul je zařazen do žánrů: ... Výchova a výcvik loveckého psa / Nejlevnější knihy ... . Název: Výchova a výcvik loveckého psa - Moderními metodami k úspěchu. Autor: Numssen Julia, Fichtlmeier Anton, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-7433-230-2. EAN: 9788074332302. Objednací kód:- Obsah knihy: Výchova a výcvik loveckého psa - Moderními metodami k úspěchu. Cesta ke spolehlivému pomocníkovi na lovu „Myslivec bez psa, poloviční myslivec," říká se. Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšnější cvičitele loveckých psů, vám srozumitelně a tak, aby bylo snadné jejich metody napodobit, ukazují cestu k výchově loveckého psa, abyste se ... Kupte knihu Výchova a výcvik loveckého psa (Anton Fichtlmeier, Julia Numssen) s 22 % slevou za 428 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu. ... Výchova a výcvik loveckého psa Autor: Fichtlmeier, Anton a Numssen, Julia Nakladatel: Víkend EAN: 9788074332302 ISBN: 978-80-7433-230-2 Překlad: Štorkanová, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 243 stran, česky Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu „Myslivec bez psa, poloviční myslivec," říká se. Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšnější cvičitele loveckých psů, vám srozumitelně a tak, aby bylo snadné jejich metody napodobit, ukazují cestu k výchově loveckého psa, abyste se později mohli ... Myslivec bez psa, poloviční myslivec, říká se. Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšnější cvičitele loveckých psů, vám srozumitelně a tak, aby bylo snadné jejich metody napodobit, ukazují cestu k výchově loveckého psa, abyste se později mohli spolehnout na pomocníka, který s vámi spolupracuje ochotně a rád. Myslivec bez psa, poloviční myslivec, říká se. Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšně...

INFORMACE

AUTOR
Anton Fichtlmeier,
DIMENZE
4,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu.pdf

POPIS

Cesta ke spolehlivému pomocníkovi na lovu. „Myslivec bez psa, poloviční myslivec,“ říká se. Dva odborníci, kteří patří mezi nejúspěšnější cvičitele loveckých psů, vám srozumitelně a tak, aby bylo snadné jejich metody napodobit, ukazují cestu k výchově loveckého psa, abyste se později mohli spolehnout na pomocníka, který s vámi spolupracuje ochotně a rád. Anton Fichtlmeier patří k nejúspěšnějším zástupcům moderní výchovy loveckého psa v Německu a je známý díky příspěvkům v odborném tisku, televizi, na DVD, seminářích a veletrzích. Julia Numssen se zabývala jako redaktorka odborného časopisu loveckými psy, později se stala šéfredaktorkou mysliveckého magazínu. Autoři mají za sebou již velmi úspěšnou knihu Základní výchova štěňat.

Chcete si přečíst knihu?Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anton Fichtlmeier,. Číst Výchova a výcvik loveckého psa: Moderními metodami k úspěchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY