Babiččiny recepty na přirozenější život

Babiččiny recepty na přirozenější život - Klára Trnková | Replicamaglie.com

...enější život Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka EAN: 9788087678626 ISBN: 978-80-87678-62-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 16,5 × 16,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Lunární kalendář našich babiček 2019 + Babiččiny recepty ... ... . vydání) Babiččiny recepty pro přirozenější život (Trnková Klára) - V poslední době slýcháme často katastrofické zprávy z různých oblastí našeho života a prodíráme se různými zákazy a příkazy, které se většinou zdají být nesmyslné. Jsou to často jen alibistické nekoncepční úlitby ekologii, které vypadají bohulibě, ale v konečné podobě nepřinesou mnoho ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a obj ... 32 Kalendář 2019 - Lunární + Babiččiny recepty na ... ... . Jsou to často jen alibistické nekoncepční úlitby ekologii, které vypadají bohulibě, ale v konečné podobě nepřinesou mnoho ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o p...

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Babiččiny recepty na přirozenější život.pdf

POPIS

V poslední době slýcháme často katastrofické zprávy z různých oblastí našeho života a prodíráme se různými zákazy a příkazy, které se většinou zdají být nesmyslné. Jsou to často jen alibistické nekoncepční úlitby ekologii, které vypadají bohulibě, ale v konečné podobě nepřinesou mnoho užitku a často nakonec způsobí ještě větší škody. Bez ohledu na byrokratickou mašinerii máme ale osud ve svých rukou a přispět alespoň troškou, může každý z nás. Po celá tisíciletí žili lidé v harmonii s rytmy přírody a navíc velmi šetřili. Všichni si vážili práce, kterou bylo třeba vynaložit na výrobu každé maličkosti, plýtvání bývalo neodpustitelným hříchem. Jednoduchý přehled možných zlepšení a inspiraci pro přirozenější život v souznění s přírodou, doplňují vtipné koláže.

Chcete si přečíst knihu?Babiččiny recepty na přirozenější život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Babiččiny recepty na přirozenější život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY