Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů

Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Jill Dardigová C., | Replicamaglie.com

... Kniha o smlouvách dětí a rodičů Jill Dardigová C ... Domluvme se - Jill Dardigová C.,William Heward L. | Knihy ... ... ., William Heward L. Nakladatel: Masarykova univerzita Brno 2018 Kniha o smlouvách dětí a rodičů. DARDIGOVÁ Jill C., HEWARD William L. Info: Masarykova univerzita, 2018 (1.) - brož., 127 str. Ilustr. Kniha: Domluvme se -- Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Jill Dardigová C.; William Heward L. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů - J ... Kniha: Domluvme se -- Kniha o smlouvách dětí a rodičů ... ... . Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů - Jill C. Dardigová, William L. Heward v 6 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Domluvme se - kniha o smlouvách dětí a rodičů. Domluvme se - kniha o smlouvách dětí a rodičů. Provozovat...

INFORMACE

AUTOR
Jill Dardigová C.,
DIMENZE
7,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů.pdf

POPIS

Problémy mezi dětmi a rodiči nejsou nic neobvyklého. Tato kniha ovšem přináší neobvyklý způsob, jak takové každodenní problémy účinně řešit. Domluvme se! je kniha, která čtenáře provede procesem řešení problémů v rodině týkajících se plnění domácích prací a povinností. Čtenáři se seznámí s osvědčenou technikou uzavírání smluv, představenou srozumitelným způsobem v situacích běžné rodiny. Mnoho rodin zjistilo, že techniky popsané v této knize přispěly k vytvoření pozitivnějších vztahů mezi dětmi a rodiči. V rámci odborné evaluace uzavírání smluv v rodinách usoudilo 90 % rodičů, že vedly ke zlepšení v plnění konkrétních úkolů.

Chcete si přečíst knihu?Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jill Dardigová C.,. Číst Domluvme se: Kniha o smlouvách dětí a rodičů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY