Roztroušená skleróza pro praxi

Roztroušená skleróza pro praxi - Zbyšek Pavelek, | Replicamaglie.com

...leróza pro praxi od Martin Vališ na Martinus ... Roztroušená skleróza pro praxi - Knihkupectví Luxor ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Roztroušená skleróza pro praxi. Martin Vališ; Zbyšek Pavelek a kol. Maxdorf, 1. vydání, 2018 . Roztroušená skleróza je závažné onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur CNS a neurodegenerativními změnami mozku. Prevalence RS stoupá a postihuje zejména osoby v mladším věku mezi 20. a 40. rokem života. Roztroušená skleróza ... Roztroušená skleróza pro praxi - E-shop Maxdorf ... . a 40. rokem života. Roztroušená skleróza pro praxi (978-80-7345-573-6) Kniha - autor Martin Vališ; Zbyšek Pavelek, 188 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Roztroušená skleróza je závažné onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur CNS a neurodegenerativními změnami mozku. Roztroušená skleróza je závažné onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur CNS a neurodegenerativními změnami mozku. Prevalence RS stoupá a postihuje zejména osoby v mladším věku mezi 20. a 40. rokem života. Onemocnění je spojeno se sníženou kvalitou života a vysokým socioekonomickým dopadem. Intenzivní farmaceutický výzkum a vývoj přinesl v ... Bojujte s roztroušenou sklerózou správnou výživou! Zdravá strava je předpokladem k tomu, aby tělo fungovalo tak, jak má. Pokud ale trpíte některou chronickou nemocí, například roztroušenou sklerózou, může být nutné skladbu jídelníčku cíleně přizpůsobit aktuálním potřebám. Roztroušená skleróza je závažné onemocnění, které velmi často postihuje ženy v době, kdy začínají uvažovat o založení rodiny. Naštěstí je již pryč doba, kdy bylo ženám s touto diagnózou důrazně doporučováno vyvarovat se otěhotnění....

INFORMACE

AUTOR
Zbyšek Pavelek,
DIMENZE
11,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Roztroušená skleróza pro praxi.pdf

POPIS

Roztroušená skleróza je závažné onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur CNS a neurodegenerativními změnami mozku. Prevalence RS stoupá a postihuje zejména osoby v mladším věku mezi 20. a 40. rokem života. Onemocnění je spojeno se sníženou kvalitou života a vysokým socioekonomickým dopadem. Intenzivní farmaceutický výzkum a vývoj přinesl v posledních patnácti letech zcela nové látky, z nichž mnohé se již dostaly do každodenní neurologické praxe, jiné zatím čekají, až jim lékaři začnou věřit. Pokrok v této oblasti zásadně změnil prognózu velké většiny pacientů u této dříve prakticky neléčitelné diagnózy. Čtenářům, zejména z řad neurologů, se nyní konečně dostává do rukou kniha zaměřená skutečně pro potřeby široké neurologické komunity včetně ambulantních neurologů. Těžištěm knihy je podrobný a zasvěcený výklad léčebných postupů, ale také další aspekty, které neurolog denně se svými nemocnými řeší – gravidita či menopauza, očkování, rehabilitace, psychosociální aspekty či pacientské organizace.

Chcete si přečíst knihu?Roztroušená skleróza pro praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyšek Pavelek,. Číst Roztroušená skleróza pro praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY