Časodějové – Časogram

Časodějové – Časogram - Natalja Ščerba | Replicamaglie.com

...9 Kč 279 Kč Čtvrtý díl nejúspěšnější ruské fantasy série o kouzelnících, kteří čarují s časem ... Časodějové Časogram / Nejlevnější knihy ... . Časodějové - Číselné jméno Natalja Ščerba. 349 Kč 279 Kč Podaří se vrátit čas do legendárního zámku? Třetí díl nejúspěšnější ruské fantasy posledních let. Kupte knihu Časodějové Časogram (Natalja Ščerba) s 24 % slevou za 262 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky ... Časodějové: Časogram - Natalja Ščerba | Knihy na Martinus.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Časodějové Časogram. Natalja Ščerba. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Časodějové - Časogram. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Časodějové - Časogram 199,-Ihned ke čtení Koupit V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějové Časogram (978-80-253-3814-8) Kniha - autor Natalja Ščerba, 400 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Časodějové - Časogram 7,87 € Ihneď k čítaniu Kúpiť V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějové. Časogram. Všeobecné informace: ... Anotace: Pátý díl fantasy série Časodějové, určené starším dětem. Kategorie: Fantasy; Literatura pro děti a mládež ... Časodějové - Časogram. 35 % 227 K č. 349 Kč. Zboží skladem, ihned k odeslaní ......

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Časodějové – Časogram.pdf

POPIS

V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Spolu s přáteli se pokouší rozluštit tajemství zrezlého úlomku, který objevila v Rozeklaném zámku. Učí se nová časodějnická moudra a objevuje dosud nepoznaná tajemství řízení času. Dokáže si poradit s obrovskou zodpovědností, která se tak náhle svalila na její mladičká bedra?

Chcete si přečíst knihu?Časodějové – Časogram ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Časodějové – Časogram Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY