Poslední děti na Zemi a král nočních můr

Poslední děti na Zemi a král nočních můr - Max Brallier | Replicamaglie.com

...Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit ... Poslední děti na Zemi a král nočních můr - Lali.cz ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zombíci mají posilu - děsivého krále nočních můr! 3. díl New York Times bestselleru plný akce a fakt hustýho humoru! Jackovi kamarádi učinili objev, který se ale jemu příliš nezamlouvá. Možná, že nejsou poslední děti na Zemi! Pokud je to pravda, co když ho parťáci pustí k vodě a přidají se k jin Kniha: Poslední děti na Zemi a král nočních můr (Max Brallier). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Poslední děti ... daramegan: Poslední děti na Zemi a král nočních můr - Max ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Poslední děti na Zemi a král nočních můr - Brallier Max, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední děti na Zemi a král nočních můr - Brallier Max. Úvod > Nové knihy > Beletrie pro děti a mládež > Fantasy, sci-fi, horory > Max Brallier - Poslední děti na Zemi a král nočních můr Poslední děti na zemi. a král nočních můr. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.fragment.cz. www.albatrosmedia.cz. Max Brallier a Douglas Holgate Kniha Poslední děti na Zemi a král nočních můr na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Poslední děti na Zemi a král nočních... Název: Poslední děti na Zemi a král nočních můr. Autor: Max Brallier. Ilustrátor: Douglas Holgate. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; ISBN: 978-80-253-3815-5 ... Objednávejte knihu Poslední děti na Zemi a král nočních můr v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Na akční život jako z videohry si Jack a jeho kamarádi celkem zvykli. Přátelí se s nestvůrami, podnikají závody na buginách přes vylidněné město a samozřejmě bojují proti všudypřítomným zombiím. Pak ale Jackovi parťáci učiní znepokojivý objev: možná že nejsou poslední děti na Zemi! Pokud je to pravda, co když ho kámoši pustí k vodě a přidají se k jiným ... Poslední děti na Zemi a král nočních můr; Poslední děti na Zemi a král nočních můr. Nakladatelství: Fragment. Autor: Max Brallier. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: 272 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 149 Kč. Cena ... Poslední děti na Zemi a král nočních můr Autor: Brallier, Max Nakladatel: Fragment EAN: EK263832 ISBN: Originál: The Last Kids on Earth and the Nightmare King Překlad: Dušek, Zdík Ilustrace: Holgate, Douglas Popis: Elektronická kniha, 272 st...

INFORMACE

AUTOR
Max Brallier
DIMENZE
12,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední děti na Zemi a král nočních můr.pdf

POPIS

Zombíci mají posilu – děsivého krále nočních můr! 3. díl New York Times bestselleru plný akce a fakt hustýho humoru!Jackovi kamarádi učinili objev, který se ale jemu příliš nezamlouvá. Možná, že nejsou poslední děti na Zemi! Pokud je to pravda, co když ho parťáci pustí k vodě a přidají se k jiným lidem? Jack má jedinou naději: musí ostatní přesvědčit, že život je super tak jak je, a nic lepšího je jinde nečeká. Jak to ale dokázat, když je jim v patách nestvůrný král nočních můr a spolu s ním prastaré zlo, které si nedá pokoj, dokud nepozře celou Zemi?!

Chcete si přečíst knihu?Poslední děti na Zemi a král nočních můr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Brallier. Číst Poslední děti na Zemi a král nočních můr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY