Návod k použití lásky

Návod k použití lásky - Renáta Názlerová | Replicamaglie.com

...ivě, vtipně ... Návod k použití lásky 299,-228,-Skladem > 10 ks ... Návod k použití lásky | O2 Knihovna ... . Koupit. Návod k použití lásky Láska vás může vynést až do oblak, ale může dát i pěkně zabrat. Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským činům, ale i k páchání úplných hloupostí. Dokáže léčit, ale i ublížit. Obsah knihy: Návod k použití lásky. Láska vás může vynést až do oblak, ale může dát i pěkně zabrat. Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským či ... Navod k pouziti aligators5520 levně | Mobilmania zboží ... . Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským činům, ale i k páchání úplných hloupostí. Návod k použití lásky (2018) / Medvědářka (157 views) Psycholožka Tamara Koch má svou zavedenou praxi, kde radí svým klientům ohledně vztahů. Její postupy nejsou jen tabulkově nalajnované, ale přesto fungují. O to víc jí ale nefungují její vlastní vztahy. Je na prahu čtyřicítky, má nějaké to kilo navíc, bezdětná ... Návod k použití lásky od PhDr. [email protected] [email protected]@ v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. > Návod k použití lásky-20% sleva. Kniha: Návod k použití lásky Autor: Renáta Názlerov á. Manželská nevěra, spojená s velkým věkovým rozdílem mezi partnery a dávnou tragédií. ... RECENZE: Návod k použití lásky | Renáta Názlerová Můžete mít všechno na světě: zdraví, peníze, slávu, ale pokud nemáte lásku, nemáte nic. Tamara Koch je velice oblíbenou, uznávanou a hlavně hojně vyhledávanou terapeutkou, která se svým klientům snaží vždy dobře poradit. Návod k použití lásky . Láska vás může vynést až do oblak, ale může dát i pěkně zabrat. Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským činům, ale i k pách...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Názlerová
DIMENZE
3,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Návod k použití lásky.pdf

POPIS

Láska vás může vynést až do oblak, ale může dát i pěkně zabrat. Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským činům, ale i k páchání úplných hloupostí. Dokáže léčit, ale i ublížit. Proto je nutné se o ni dobře starat. Terapeutka Tamara Koch, řeší problémy lidí, kteří prošli její ordinací, pravidelnou údržbu své lásky zanedbali, nebo nevěděli, jak ji dělat. Tamara má ke svým klientům často nekonvenční přístup, její postoje překvapí, její rady a postřehy jsou vtipné. Ale jak už to v životě bývá, je lehčí radit druhým než sobě. Odbornice na vztahy totiž řeší i svůj osobní problém se dvěma osudovými muži. Příběhy v románu jsou inspirovány skutečnými událostmi. Situace, ve kterých se jejich hrdinové ocitají, mohou potkat kohokoliv nás. Možná vám ve vaší situaci Tamara Koch pomůže najít řešení, povzbudí vás, nebo alespoň získáte pocit, že v tom nejste sami. Než se blíže seznámíte s Návodem k použití lásky, věnujte, prosím, pozornost tomuto upozornění: Můžete mít všechno na světě: zdraví, peníze, slávu, ale pokud nemáte lásku, nemáte nic. Láska je vlastně jakési zařízení. Každé zařízení potřebuje pravidelnou údržbu a servis. Není hanba jít do servisu nebo si nechat udělat generálku, pokud cítíte, že se zařízení zasekává nebo nefunguje jako obyčejně. Každá láska je jedinečná a je jen a jen vaše, proto se o ni náležitě starejte a pamatujte, že bez pečlivé a pravidelné údržby se neobejde. Možná že budete mít pocit, že byste chtěli lásku vyměnit a pořídit si novou, mladší, krásnější model, možná i výkonnější, ale pozor! Nikdy to nebude zadarmo. Za všechno se platí.

Chcete si přečíst knihu?Návod k použití lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Názlerová. Číst Návod k použití lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY