Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá

Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá - Timo Parvela, | Replicamaglie.com

...cenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Pozvánka - Parvela Timo - Megaknihy.cz ... . KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci 289,-236,-Skladem > 10 ks. Koupit. KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci Kosmické lodě po dlouhé cestě konečně dorazí do cíle. Skupinka dětí poprvé vstoupí na povrch planety Kepler62e. Podmínky pro život jsou tu lepší, než se původně předpokládalo, a tak nic nebrání tomu, aby se zde ... Nakupte společně - Kepler62. Kniha KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci patří do série ... Autor - Sortland - Björn Sortland | Knihy.ABZ.cz ... ... Nakupte společně - Kepler62. Kniha KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci patří do série Kepler62.Z této série Vám nabízíme celkem 5 knih za zvýhodněnou cenu 1 174 Kč.5 knih za zvýhodněnou cenu 1 174 Kč. KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci od Timo Parvela v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. KEPLER62 Kniha čtvrtá: Průkopníci. Timo Parvela, Bjorn Sortland. 289 Kč ... Opět zajímavé, graficky i obsahově, jen Olivie a její přístup mi nějak nesedne, v tom se shoduju s komentářem hurikan 123. Ale teď mám problém - naše knihovna nemá 5.díl, paní knihovnice ho nějak zapomněly koupit! Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá; Kepler62: Průkopníci. ... Čtvrtý díl vesmírného dobrodružství Kepler62. Kosmické lodě po dlouhé cestě konečně dorazí do cíle. Skupinka dětí poprvé vstoupí na povrch planety Kepler62e. Podmínky pro život jsou tu lepší, než se původně předpokládalo, a tak nic nebrání tomu ... Hledáte Kepler62: Odpočítávání. Kniha druhá od Björn Sortland? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem je kniha Průkopníci? Čtvrtá část pentalogie Příběhy kožené punčochy o osudech bílého zálesáka Nattyho Bumppa, odehrávající se v roce 1793. (Založil/a: milanr) (více) Štítky #indiáni #edice kod více . James Fenimore Cooper *15.09.1789 - †...

INFORMACE

AUTOR
Timo Parvela,
DIMENZE
7,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá.pdf

POPIS

Čtvrtý díl vesmírného dobrodružství Kepler62.Kosmické lodě po dlouhé cestě konečně dorazí do cíle. Skupinka dětí poprvé vstoupí na povrch planety Kepler62e. Podmínky pro život jsou tu lepší, než se původně předpokládalo, a tak nic nebrání tomu, aby se zde postavila základna a započal průzkum planety. Radost z dobrodružných objevů však záhy zkalí obavy. Jeden člen expedice záhadně onemocní, poručík Colinová zjevně něco tají a nedaleko základny děti objeví podivné stopy. Jak se asi zdejší obyvatelé k návštěvníkům ze Země zachovají? A jsou to přátelé, nebo nepřátelé?

Chcete si přečíst knihu?Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timo Parvela,. Číst Kepler62: Průkopníci. Kniha čtvrtá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY