Oranžový Balonkový pejsek: Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním

Oranžový Balonkový pejsek: Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním - Don Thompson | Replicamaglie.com

...son Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2018 Banksyho akcia je vynikajúca zámienka na prečítanie Thompsonovej novej knihy Oranžový balonkový pejsek s veľavravným podtitulom Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním ... Nejlevnejsi domy na prodej levně | Mobilmania zboží ... . Čo je ešte rozumný obchod a čo už čistá iracionalita? Umelci a obchodníci kupujúci ich diela o tom majú čo povedať. Kupte knihu Oranžový Balonkový pejsek od Don Thompson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním. THOMPSON Don. Info: Kniha Zlín, 2018 (1.) - váz., 262 str. Z angl. přel. M. Nerado ... Oranžový balonkový pejsek - Medzi knihami - čerstvé ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním. THOMPSON Don. Info: Kniha Zlín, 2018 (1.) - váz., 262 str. Z angl. přel. M. Neradová Publikace Oranžový balonkový pejsek s podtitulem Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním, kterou vydalo roku 2018 nakladatelství Zlín patřící pod nakladatelský dům Albatros Media, je dílem Dona Thompsona.Don Thompson, autor mezinárodního bestselleru Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů, je ekonom a vysokoškolský učitel přednášející ... Kniha: Oranžový Balonkový pejsek (Don Thompson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ORANŽOVÝ BALONKOVÝ PEJSEK. Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním Nahlédněte do zákulisí trhu s uměním! Provede vás autor bestsellerového titulu Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů.Ekonom a sběratel současného umění, Don Thompson, znovu ...

INFORMACE

AUTOR
Don Thompson
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Oranžový Balonkový pejsek: Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním.pdf

POPIS

Nahlédněte do zákulisí trhu s uměním! Provede vás autor bestsellerového titulu Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů.Ekonom a sběratel současného umění, Don Thompson, znovu poodhaluje vzrušující svět obchodování s uměleckými díly. Nahlíží na něj skrze principy behaviorální ekonomie, poukazuje na častou iracionalitu lidského rozhodování, jež vede k prodeji či koupi uměleckého artefaktu. Autor své čtenáře provádí věhlasnými aukčními síněmi, galeriemi a muzei, a svůj zasvěcený výklad prokládá mnohdy téměř neuvěřitelnými historkami pracovníků těchto institucí.

Chcete si přečíst knihu?Oranžový Balonkový pejsek: Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Thompson. Číst Oranžový Balonkový pejsek: Bubliny, vřava a hrabivost na trhu se současným uměním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY