Spiritualita wellness

Spiritualita wellness - Václav Hošek, | Replicamaglie.com

...dual. However, the benefits of mindfulness are also quite powerful and profound and well worth the attention given to it ... What is spiritual wellness? | Spiritual Therapies - Sharecare ... . We've gone above and beyond to research and test out the most popular apps on the market for health and wellness. After putting these apps to the Rewire Me test, we've found which ones are 1) easy to use and 2) among the most effective to stay on top of your physical, mental and spiritual health. Spiritual wellness is something that is not quantitative, it is something to be experienced. It cannot be seen. It can ... Spiritual Wellness Flashcards | Quizlet ... . Spiritual wellness is something that is not quantitative, it is something to be experienced. It cannot be seen. It cannot be seen. Physical wellbeing is said to be perfect when our body is well tuned, while mental wellness means our mind is well-balanced, and when we are able to cope up with our emotions effectively, then it is emotional wellbeing. The Spiritual and Psychic Immune System ... Spiritual Health and Wellness: Analogy. First off, most of this page was inspired by discussions I have had with Ben H. Swett, who first confirmed the spiritual/psychic immune system to me, and explained the role of the subconscious. Other material has come from other teachers. Kniha: Spiritualita wellness - Jiří Tůma; Milada Krejčí; Václav Hošek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Spiritualita wellness. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sedona is a spiritual destination where a wide range of healing practitioners are ready to assist visitors with personal enrichment and well-being....

INFORMACE

AUTOR
Václav Hošek,
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiritualita wellness.pdf

POPIS

Kniha vznikla jako výsledek propojení profesionálního zázemí Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA, na které je od roku 2013 je realizován magisterský studijní program „Wellness specialista“, dále vlastních odborných zkušeností autorů a jejich mnohaletých výzkumů a konečně úsilí o hledání spojitostí wellness s kulturní tradicí a globalizovaným vývojem společnosti. Návrat k wellness, a tedy k postupnému duchovnímu zotavování, bývá pozvolný. Stav wellness je založen na rekreaci, kdy „re“ znamená znovu a „creo“ utváření harmonie a rovnováhy především se sebou samým, a tím zotavení od odcizení se od sebe samotného i od ostatních, včetně odcizení se od přírodního environmentu. Transformace „self“ směrem k bio-psycho-sociální a zejména duchovní rovnováze je v oblasti wellness umožněna mnoha různorodými metodami zahrnujícími zdánlivě nespirituální prvky, jako jsou pohyb, uvolnění, výživa. Avšak právě prostřednictvím těchto mnohdy velmi jednoduchých metod se znovuobjevení autenticity stává základem ozdravení. Tím nastává žádoucí posun ke stavu, který je nazýván wellness.

Chcete si přečíst knihu?Spiritualita wellness ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hošek,. Číst Spiritualita wellness Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY