Neocortext: aneb kybernetické romanetto

Neocortext: aneb kybernetické romanetto - Vojtěch Němec | Replicamaglie.com

...vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla - na cestu, jež se co chvíli mění v bloudění a naopak ... Listy Ason-klubu 12/2019 by Knihovna Plzeň - Issuu ... . Sem tam se nám otevírá výhled na mýtinu - vybombardovanou krajinu obydlenou troskami. Neocortext aneb kybernetické romanetto. Cena s DPH: 211 Kč, e-kniha: 105 Kč. Román Neocortext aneb Kybernetické ro­manetto Vojtěcha Němce nás doslova jedním proudem vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla - na cestu, jež se co chvíli mění v bloudění a naopak. Sem tam se nám otevírá výhled na ... Neocortext aneb kybernetické romanetto 2018; Kniha Neocortext aneb kybernetické romane ... Dybbuk - knihy | Databáze knih ... . Sem tam se nám otevírá výhled na ... Neocortext aneb kybernetické romanetto 2018; Kniha Neocortext aneb kybernetické romanetto je v. Právě čtených: 1x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Neocortext aneb kybernetické romanetto. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Neocortext aneb kybernetické romanetto. NĚMEC Vojtěch. Info: Dybbuk, 2018 (1.) - brož., 208 str. EAN: 9788074381911 ISBN: ... Vojtěch Němec - úspěchy na poli literárních cen. Vítězství: Cena Bohumila Polana - 2019 - Cena za významná díla spjatá se západočeským regionem tématicky nebo osobou autora - Próza - Neocortext aneb Kybernetické romanetto N...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Němec
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Neocortext: aneb kybernetické romanetto.pdf

POPIS

Román Vojtěcha Němce nás doslova jedním proudem vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla – na cestu, jež se co chvíli mění v bloudění a naopak. Sem tam se nám otevírá výhled na mýtinu – vybombardovanou krajinu obydlenou troskami. Spolu s vypravěčem se nejistě dotýkáme prapodivných novotvarů, a mů­žeme se ptát: Budou držet nebo se proboří a prolnou do jiné podoby? Vyrostly Němcovy všežravé bytosti z pahýlů vnějšího světa, nebo máme tu čest s endemity světa vnitřního, bezedně nevědomého? Či jsme jen zbloudili, zapletli se do hrátek s jazykem? Ztratili jsme se snad sami v sobě, šplháme po točitých stezkách svých mozkových závitů, nebo se prohledávající stal prohledávaným, analyzující analyzandem či snad převráceně? Ať je to jakkoli, vrhněme se do toho nebojácně, neboť jiná možnost není.

Chcete si přečíst knihu?Neocortext: aneb kybernetické romanetto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Němec. Číst Neocortext: aneb kybernetické romanetto Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY