Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu

Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu - Jürgen Tautz | Replicamaglie.com

...ci s Českým svazem včela ... Co je tajemstvím úspěchu tohoto superorganizmu a jeho výjimečného postavení? Vědci, kteří se dosud neobjevenými tajemstvími tohoto hmyzu zabývají, rozkrývají „fenomén včela medonosná" krok za krokem a stále znova se střetávají s novými překvapeními ... Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu ... ... . Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu - 3.vydání + Darček: 5 DVD ZADARMO pri nákupe nad 20 Eur. do 3 dní > Fenomenální včely-12% sleva. Kniha: ... Autor tak ukazuje včely jako mimořádně vývojově úspěšný druh a zavádí nás do jejich fascinujícího světa, způsobu života a komunikace. ... Zajímavý text je doplněn množstvím originálních fotografií. (biologie včelstva jako su ... Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu ... ... . do 3 dní > Fenomenální včely-12% sleva. Kniha: ... Autor tak ukazuje včely jako mimořádně vývojově úspěšný druh a zavádí nás do jejich fascinujícího světa, způsobu života a komunikace. ... Zajímavý text je doplněn množstvím originálních fotografií. (biologie včelstva jako superorganizmu) Fenomenální včely - biologie včelstva jako superorganizmu; Nakladatelství Brázda vydává ve spolupráci s Českým svazem včelařů knihu, která Fenomenální včely - Jürgen Tautz Biologie včelstva jako superorganizmu Nakladatelství Brázda vydává ve spolupráci s Českým svazem včelařů knihu, která českým čtenářům přináší nové pohledy do fascinujícího světa včel medonosných. Tato ojedinělá kniha již vyšla ve 12 jazycích, kromě těch hlavních také např. arabsky, čínsky či korejsky. Jak se včely orientují ... Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu. 23. 11. 2019. Ojedinělá kniha vydaná již ve 12 jazycích přináší známé i nejnovější pohledy na život včel. Hlavním motivem je snaha představit včelstvo jako superorganizmus, který patří mezi nejúžasnější druhy naší planety. ... A tak jsem pořídila "Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu". Kniha mi byla doporučena velařem s tím že nabízí dosti zajímavý podled na celé včely jako takové. Jako laik jsem ji prolistovala a za mě, i když neodborně, dobré. Kniha obsahuje hodně obrázků, za mě hezké počtení nebo dárek. Fenomenální včely, Biologie včelstva jako superorganizmu Jürgen Tautz Vydavatelství: Brázda, 2009 270 stran pevná vazba Obj. číslo: BRAZDA-03 Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu. Jürgen Tautz ... Fenomenální včely Autor: Tautz, Jürgen Nakladatel: Brázda EAN: 9788020904157 ISBN: 978-80-209-0415-7 Originál: Phänomen Honigbeine Překlad: Matyásková, Olga Popis: 1× kniha, vázaná,...

INFORMACE

AUTOR
Jürgen Tautz
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu.pdf

POPIS

Ojedinělá kniha vydaná již ve 12 jazycích přináší známé i nejnovější pohledy na život včel. Hlavním motivem je snaha představit včelstvo jako superorganizmus, který patří mezi nejúžasnější druhy naší planety. Ve včelích koloniích dnes vědci nacházejí vymoženosti typické např. pro savce, ale i vlastnosti jednobuněčných organizmů. To vše dělá ze včel mimořádně vývojově úspěšný druh, fascinující odborníky i laiky. Zajímavý text je doplněn množstvím originálních fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jürgen Tautz. Číst Fenomenální včely: Biologie včelstva jako superorganizmu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY