Pohlednice - Američané

Pohlednice - Američané - Kamil Lhoták | Replicamaglie.com

...oblémy, řekl jsem si, nějakými prkotinami je nemohu rozptylovat ... Pohlednice z Timoru VII - Britské listy ... . Také nám dal svoje číslo a doporučil, abychom mu v případě potřeby nevolali, ale obrátili se rovnou na policii. Pohlednice Kamil Lhoták: Američanky si můžete prohlédnout v internetové Galerii myrro nebo přímo zde!!!Když v objednávce do kolonky Poznámka napíšete kód KL-1703, dostanete 5% slevu!!! * * * * * Kamil Lhoták: Američané - Série 14 pohlednic z cyklu Amerika. Co mají společného mrtvý ptáček, probodnutá žába nebo ch ... Pohlednice z cest | Pohlednice z cest ... . Co mají společného mrtvý ptáček, probodnutá žába nebo chodící mušle s Vánoci? Na první pohled nic. Při průzkumu archivu z viktoriánského období ale můžete zjistit, že přesně to byly některé z oblíbených motivů, kterými si lidé ve starých dobách přáli veselé prožití svátků a vše nejlepší do nového roku. Téma pohlednice na blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu pohlednice - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na blesk.cz kód: M133009P Typ pohlednice: barevná litografie Vydáno: kol. r. 1899 Nakladatel: Winkler a Voigt, Lipsko Prošlé poštou: ano, 1899 Kvalita: velmi dobrá, dlouhá adresa ... Slet Sokolstva v Praze - Američané v průvodu. kód: M175400S-P Typ pohlednice: fotografick ... Pohlednice - Američanky Kamil Lhoták. 89 Kč. 71 Kč ... Z každé prodané série věnuje nakladatelství Globus 14,- Kč Spolku Přátel Kamila Lhotáka. Pohlednice - Američané Kamil Lhoták. Tihle blázniví Američané totiž vytvářejí takové vánoční pohlednice, u nichž prostě nelze nepropadnout okamžitému smíchu. Jen se podívejte sami. Manželé, kterým se v průběhu 12 let tvoření vánočních pohlednic narodily dvě děti, jsou totiž tak nápadití, jak jen mohou být. Alžběta Belánová se narodila v české metropoli a posléze žila v Anglii, Kanadě a Spojených státech. Od roku 2004 žije zase v Praze, kde se živí jako překladatelka. „V Americe jsem odrovnala celou třídu, když jsem spolužačku při hodině rýsování poprosila o ‚rubber' - v britské angličtině je to guma, ovšem v Americe to znamená prezervativ, gumě na gumování ......

INFORMACE

AUTOR
Kamil Lhoták
DIMENZE
12,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohlednice - Američané.pdf

POPIS

Cyklus 14 pohlednic v papírovém přebalu. Matný pohlednicový papír. Z každé prodané série věnuje nakladatelství Globus 14,- Kč Spolku Přátel Kamila Lhotáka. Autor evokuje svoji osobitou představu podoby i života země, ve které sice nikdy nebyl, ale jíž se obdivoval pro pitoresknost krajiny a zvláště velkoměst. Ta mu svým technicistním uspořádáním naplňovala jeho individuální vizi dokonalé průmyslové civilizace. Tento unikátní cyklus vznikl na přelomu čtyřicátých a padesátých let minulého století a některé z kreseb později Kamil Lhoták převedl i do olejomalby.

Chcete si přečíst knihu?Pohlednice - Američané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Lhoták. Číst Pohlednice - Američané Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY