Nech mě jít

Nech mě jít - Edward Docx | Replicamaglie.com

...hne hluboko do historie, v níž sehrála svou roli celá řada událostí: rozvod jeho otce, smrt jeho matky, dobrovolný exil jednoho bratra a programová netečnost bratra druhého ... Damiens - Nech mě jít - akordy a text písně ... . nejsem žádnej ideál, nech mě jít zas o dům dál. 2. A tak šel čas a já se toulám dál, v kolika údolích jsem takhle stál, hledal slůvka, co jsou jak hojivej fáč, bůhví, co jsem ... Sbohem, lásko, nech mě jít, nech mě jít, bude klid. Žádnej pláč už nespravíty mý nohy toulavý. Já tě vážně měl moc rád, co ti víc můžu dát, nejsem žádnej ideál, nech mě jít zas o dům dál. A tak šel čas, a j ... Nech mě jít - Edward Docx | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Žádnej pláč už nespravíty mý nohy toulavý. Já tě vážně měl moc rád, co ti víc můžu dát, nejsem žádnej ideál, nech mě jít zas o dům dál. A tak šel čas, a já se toulám dál, v kolika údolí jsem takhle stál. Hledal slůvka, co jsou jak hojivej fáč, Sbohem lásko nech mě jít, nech mě jít bude klid. Žádnej pláč už nespraví ty mý nohy toulavý, já tě vážně měl moc rád co ti víc můžu dát, nejsem žádnej ideál nech mě jít zas o dům dál. Videoklip a text písně Nech mě jít od Pavel Horňák. R : Nech mě jít a vzdej to, když ted už víš jakej jsem, sliby zpátky si vem.. Nech mě jít. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Působivý příběh plný zajímavých myšlenek a překvapení. Příběh o dlouhé cestě otce se synem ve staré pomačkané dodávce, na jejímž konci se možná budou muset ... Všechny informace o produktu Kniha Nech mě jít - Docx Edward, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nech mě jít - Docx Edward. Nech mě jít. Docx Edward. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 18.5. u Vás doma (Typy ... NECH mě jít. 13. Okamžitě si ale přeju, abych zůstal v té zatracené dodávce. Stojím totiž na parkovišti a zírám do kouřových oken terénního kombíka s kajaky na střeše a koly vzadu. Vystupuje z něj otec ro­ diny a říká: „Jasně, dvě limči a latté." Přes kapotu na mě vrhne pohled, jímž naznačuje, že je ... Ref. C7 Sbohem, F lásko, nech mě Dmi jít, nech mě Emi jít, bude Ami klid, žádnej Dmi pláč už nespr G7 aví ty mý C nohy toul C7 avý, já tě F vážně měl ...

INFORMACE

AUTOR
Edward Docx
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Nech mě jít.pdf

POPIS

Louis Lasker má svou rodinu nade všechno rád. Jedinou výjimku představují situace, kdy členy své rodiny upřímně nesnáší. Tento rozpor se táhne hluboko do historie, v níž sehrála svou roli celá řada událostí: rozvod jeho otce, smrt jeho matky, dobrovolný exil jednoho bratra a programová netečnost bratra druhého. Už si řekli úplně všechno, zároveň si neřekli vůbec nic. A s touto anamnézou v zádech teď starý pan Lasker oznámí svým třem synům, že učinil rozhodnutí, které jim všem změní život. Dospěl do terminálního stadia smrtelné nemoci a žádá, aby ho doprovodili při poslední cestě směřující na curyšskou kliniku, kde se provádí eutanazie. Oba starší bratři to odmítnou udělat. Ani Louis si není zdaleka jistý, jestli lze otcův nápad považovat za dobrý, ale přesto usedne za volant letitého minivanu VW, v němž kdysi vyráželi na rodinné dovolené. Počáteční rozpaky se s narůstajícím počtem ujetých kilometrů rozpustí v sentimentálních vzpomínkách, ještě později v opileckých i jinak anarchistických eskapádách, ale hlavní otázka zůstává: má Louis svého komplikovaného otce takříkajíc k smrti rád?

Chcete si přečíst knihu?Nech mě jít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward Docx. Číst Nech mě jít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY