Regenerace a výživa ve sportu

Regenerace a výživa ve sportu - - | Replicamaglie.com

...ěžních ... Regenerace a výživa ve sportu ... Jak urychlit regeneraci po sportu | Sanasport.cz ... . Regenerace a výživa ve sportu. Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek, analytické účely a marketing. Výživa ve sportu Tento kurz naprosto změní pohled na stravování amatérským i profesionálním sportovcům. Naučíte se, jak jíst tak, aby jídelníček vedl k navyšování výkonnosti i podpoře regenerace. Regenerace a výživa ve sportu Město Vše ... Regenerace a výživa ve sportu...... - Vejška.cz ... . Regenerace a výživa ve sportu Město Všechna města Brno (1) Olomouc (1) Typ studia Všechny typy Bakalářské (1) Magisterské navazující (2) ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Regenerace a výživa ve sportu.pdf

POPIS

Předložený učební text zdůrazňuje význam integrace regeneračních prostředků do tréninkového procesu. Učební text odborným obsahem odpovídá stavu současných poznatků a umožní studentům správně aplikovat regenerační prostředky nejen u vrcholových sportovců, ale také na poli sportu rekreačního. Svým komplexním pojetím je text užitečný nejen pro studenty tělovýchovných fakult, ale i pro samotné sportovce, trenéry a specialisty ve všech sportovních disciplínách. Jde již o druhé přepracované vydání. V současné době neexistuje žádný podobný komplexní text v českém jazyce.

Chcete si přečíst knihu?Regenerace a výživa ve sportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Regenerace a výživa ve sportu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY