Osudová volba

Osudová volba - Chris Beakey | Replicamaglie.com

...ení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22 ... Osudová volba / Fatal Choice (1995) | Ve filmotéce | ČSFD.cz ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... KOMENTÁŘ: Osudová volba - Alexander Tomský Protože tak jako tenkrát, už dlouho narůstá společenský neklid a rozkol společnosti je zapotřebí vyřešit. Někdo musí vyhrát a někdo prohrát. Kniha Osudová volba Přidat komentář. JustWomen. 2 21.08.2019. Napínavý a čtivý příběh o morálních následcích nebezpečného rozhodnutí otce rodi ... Osudová volba - Chris Beakey | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Napínavý a čtivý příběh o morálních následcích nebezpečného rozhodnutí otce rodiny v krizové situaci. ... Film osudová volba byl natočen v praze v roce 2012 :herci : Marek Jano , Štefan Sivák , David Šamko , Petr Goral , Michal Žolták. (K.s.G). Režie: Marek Jano. OSUDOVÁ VOLBA připomínající film Kmotr se zabývá nebezpečným světem organizovaného zločinu. Federální agent Bobby Pezzoli (Gene Lebrock - Metamorphosis, Beyond Darkness) po návratu domů zjistí, že jeho bratr Johny (Gene Mitchell - The takeover, Stardome) zaujímá druhou nejvýznamější pozici v hierarchii klanu Rodiny Serino. Osudová volba...

INFORMACE

AUTOR
Chris Beakey
DIMENZE
3,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudová volba.pdf

POPIS

Tragická nehoda. Rodina v krizi. A vrah sleduje každý pohyb. Pět měsíců po záhadné smrti své manželky Stephena probudí Portera půlnoční telefonát. Jeho 17letá dcera Sara uvízla ve vánici v blízkých horách. Je vystrašená, nedokáže přestat plakat a prosí otce, aby jí přišel pomoct. Bohužel, Stephen šel spát jen hodinu předtím a značně opilý. Jeho rozmazané vidění a chabá rovnováha mu říkají, že je nebezpečné a nezodpovědné usednout za volant. Ale přesto vyrazí. Středoškolský učitel Kieran O'Shea je také za volantem a hledá svého autistického mladšího bratra Aidana, který také zůstal v horách. Kieran je vyděšený a v hlavě se mu hodí myšlenka, že Aidan může být brzy zatčen za vraždu tří žen. Stephenovo auto se srazí s Kieranovým a tato nehoda způsobí, že znovu začne pátrat po příčině smrti své ženy a i za cenu trestního stíhání bude muset své děti chránit před násilím, které jim hrozí.

Chcete si přečíst knihu?Osudová volba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Beakey. Číst Osudová volba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY