Švédština (nejen) pro samouky

Švédština (nejen) pro samouky - - | Replicamaglie.com

...dpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna ... Švédština (nejen) pro samouky | Knihy pro Vás ... . Vyžadované informace jsou označeny * (nejen) pro samouky. ELEKTRONICKÁ INTERAKTIVNÍ UČEBNICE PRO MOBILY, TABLETY I PC. Revoluční interaktivní učebnice němčiny pro Androidem, Windows nebo iOS. Elektronická učebnice vychází z tištěné podoby učebnice. Audionahrávky jsou přístupné na kliknutí přímo u příslušných pasáží. Švédština (nejen) pro samouky + klíč + 2 CD - E. kolektiv ... Švédština nejen pro samouky + klíč + 2 CD - E. Nováková a ... ... . Švédština (nejen) pro samouky + klíč + 2 CD - E. kolektiv autorů . učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2 400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny. Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Švédština nejen pro samouky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Švédština nejen pro samouky. NOVÁKOVÁ Eva. Info: Leda, 2012 (1.) - brož., 432 str. Příl. Klíč ke cvičením, 2 CD EAN: 9788073352615 ISBN: ... Objednávejte knihu Ruština nejen pro samouky +1CD-MP3 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Švédština (nejen) pro samouky.pdf

POPIS

Zcela nová učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2 400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny. Naučíte se komunikovat v běžných situacích a dozvíte se také hodně o švédských reáliích. Samostatná úvodní kapitola je věnována výslovnosti švédštiny. Každá z následujících dvaceti tematicky zaměřených lekcí obsahuje dva úvodní dialogy či texty, slovní zásobu, mluvnickou část, cvičení a doplňkovou část. Součástí učebnice je brožura s klíčem ke cvičením, který uvádí i překlady úvodních textů prvních deseti lekcí, a souhrnným švédsko-českým slovníčkem. Nedílný doplněk učebnice představuje vložené CD s nahrávkami výslovnostních a poslechových cvičení, části slovní zásoby a úvodních textů v MP3.

Chcete si přečíst knihu?Švédština (nejen) pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Švédština (nejen) pro samouky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY