Černobílé prázdniny

Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková | Replicamaglie.com

...niny 195,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit ... Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková,Ilona Komárková ... ... . 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. Co se skrývá v dutině pod pařezem? Prázdniny v lesní chaloupce tety Pravoslavy je to nejlepší, co mohlo Honzu Melese potkat. Teta má sice podivný účes a ... Černobílé prázdniny Honzíkovo prázdninové dobrodružství v lesním světě obývaném zvířátky. Prázdniny v českých lesích jsou snad nejk ... Dětská literatura | Černobílé prázdniny | Nakladatelství ... ... . Prázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice ... Vaše soutěže - Soutěž o 3 knihy Černobílé prázdniny - Pamatujete si, jak jste jako děti trávili prázdniny? Možná se poznáte v příběhu Honzíka, který tráví prázdniny u své tety na chalupě u rybníka. Při prozkoumání okolí se seznámí se zvířátky, ze kterých se stanou jeho kamarádi. Jaká dobrodružství s nimi zažije, se dozvíte v knize ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Černobílé prázdniny Prázdniny v lesní chaloupce tety Pravoslavy je to nejlepší, co mohlo Honzu Melese potkat. Teta má sice podivný účes a špatně vidí, ale zato si dává k snídani žužu a vůbec se netrápí pravopisem. A co víc, není jediná, s kým je v lese zábava!...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Šavlíková
DIMENZE
7,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Černobílé prázdniny.pdf

POPIS

Prázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice píše s tolika chybami, že by z toho paní učitelku snad trefil šlak, ale zato vypráví báječné pohádky a snídá žužu, nejraději zůstal bydlet natrvalo. Už proto, že má potíže s vyslovováním r a ř, když je nervózní, a u tety panuje klid a pohoda. Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky, a když je někdo statečný a neohrožený, klidně může mít všechny vady řeči, co jich jen je, nikdo se tím nezabývá. Kdykoli se objeví nějaké nebezpečí nebo narušitel, Honzík a jeho noví kamarádi dají hlavy dohromady a s přehledem situaci vyřeší. A na konci čeká skutečně nečekané překvapení… Lucie Emmerová působí jako nakladatelská redaktorka. Vystudovala obor překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě UK a k literárním překladům se ve volném čase ráda vrací. Stála u zrodu několika důležitých projektů podporujících dětské čtenářství. Po létech práce s texty jiných autorů, zejména těch dětských, se rozhodla zkusit štěstí a napsat také něco vlastního. A tak vznikly Černobílé prázdniny, které jsou její literární prvotinou. Žije v Praze, má tři dospělé děti a jednu čokoládově hnědou fenku.

Chcete si přečíst knihu?Černobílé prázdniny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Šavlíková. Číst Černobílé prázdniny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY