Od Sněhurky po Kafku: Psychoterapie všedního dne

Od Sněhurky po Kafku: Psychoterapie všedního dne - Zuzana Ritterová | Replicamaglie.com

...1 ... Recenze produktu Od Sněhurky po Kafku ... Mystérium života a smrti - - Megaknihy.cz ... . Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše. Kam dál. Sekce DůmKnihy.cz. Knihy; Výprodej ... Od Sněhurky po Kafku od Zuzana Ritterová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Od Sněhurky po Kafku . 11,03 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Od Sněhurky po Kafku Psychoterapie vše ... Kniha Od Sněhurky po Kafku - Psychoterapie všedního dne ... ... ... Od Sněhurky po Kafku Psychoterapie všedního dne . Zuzana Ritterová ... Vynikající a srozumitelný průvodce moderní psychoanalýzou s důrazem na jednotlivé typy osobností. Místo složitých teoretických výkladů autorka zvolila atraktivní typologii založenou dílem na dobře známých pohádkových, resp. literárních postavách, dílem na známých osobnostech. Cílovou skupinou je laická veřejnost, kniha však bude zajímavá rovněž pro lékaře ... Název: Od Sněhurky po Kafku - Psychoterapie všedního dne. Autor: Ritterová Zuzana. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7345-578-1. EAN: 9788073455781. Objednací kód: NA330147 Od Sněhurky po Kafku - Psychoterapie všedního dne; Od Sněhurky po Kafku - Psychoterapie všedního dne. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0330147: ... Zboží ze stejné kategorie - Od Sněhurky po Kafku - Psychoterapie všedního dne. Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu. Tohle není kniha, ani diář. Tohle je ... Vynikající a srozumitelný průvodce moderní psychoanalýzou s důrazem na jednotlivé typy osobností. Místo složitých teoretických výkladů autorka zvolila atraktivní typologii založenou dílem na dobře známých pohádkových, resp. literárních postavách, dílem na známých osobn...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Ritterová
DIMENZE
9,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Od Sněhurky po Kafku: Psychoterapie všedního dne.pdf

POPIS

Vynikající a srozumitelný průvodce moderní psychoanalýzou s důrazem na jednotlivé typy osobností. Místo složitých teoretických výkladů autorka zvolila atraktivní typologii založenou dílem na dobře známých pohádkových, resp. literárních postavách, dílem na známých osobnostech. Cílovou skupinou je laická veřejnost, kniha však bude zajímavá rovněž pro lékaře, kteří se nespecializují na psychoterapii, ale ve své praxi přicházejí do styku s nemocnými trpícími nervovými a psychickými problémy. Kniha nabízí nový, neotřelý pohled na typy osobnosti a rovněž na poruchy osobnosti a poruchy chování. Autorka opírá svůj výklad jak o své psychoterapeutické vzdělání, tak o svou základní profesi, kterou je neurologie.

Chcete si přečíst knihu?Od Sněhurky po Kafku: Psychoterapie všedního dne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Ritterová. Číst Od Sněhurky po Kafku: Psychoterapie všedního dne Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY