Vánoční pohlednice

Vánoční pohlednice - Dilly Court | Replicamaglie.com

...nete Obrázková přání k Vánocům, Vánoční přáníčka, Elektronická pohlednice k Vánocům, Vánoční pohlednice a pohledy | Přes 1222 oblíbených přáníček a citátů | strana-1 Jak si vyrobit animované vánoční pohlednice s fotografiemi ... Internetová přání a pohlednice • Odkazy.Seznam.cz ... . Už vás nebaví stejné staré neosobní eCard možnosti? Mnoho vánoční eCard webové stránky jsou pohodlné, takže můžete přímo Odeslat Vánoční přání stejně snadno, jako vyplnění formuláře.

INFORMACE

AUTOR
Dilly Court
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční pohlednice.pdf

POPIS

Po otcově smrti zůstanou Alice a její těžce nemocné matce jenom dluhy. Obě truchlící ženy jsou odkázané jen na neochotnou podporu nepřející tety Jane. Ta se však snaží nepohodlného břemene co nejrychleji zbavit a pokouší se Alice provdat za svého mnohem staršího příbuzného. Teta ji navíc nechá zaměstnat u svých zámožných známých jako učitelku a vychovatelku, aby si Alice vydělala na byt a stravu. Malá Flora je však rozmazlená a nezvladatelná a Aliciným jediným spojencem je pohledný strýc Rory, který se posléze rozhodne uplatnit Alicino výtvarné nadání ve své polygrafické dílně. Ne každý jí však úspěch přeje, a když se ji její nepřátelé snaží zdiskreditovat, Alice nezbývá než věřit, že ji před nadcházející nepřízní osudu zachrání právě ona vlídná, sváteční nálada Vánoc…

Chcete si přečíst knihu?Vánoční pohlednice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dilly Court. Číst Vánoční pohlednice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY