Velká kniha o kávě

Velká kniha o kávě - Petra Davies Veselá | Replicamaglie.com

...Velká kniha o kávě 4.5. 5 recenzí ; Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích a vede baristické kurzy ... Petra Davies Veselá: Velká kniha o kávě - Café Monte Cintu ... ... . Její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 29 000 ks. Rozšířila a aktualizovala svou první úspěšnou Knihu o kávě. Kupte knihu Velká kniha o kávě od Petra Davies Veselá na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Petra Veselá Vás v knize Kniha o kávě seznámi s historií kávy, dozvíte se o ... Velká kniha o kávě - Petra Davies Veselá | KOSMAS.cz ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Petra Veselá Vás v knize Kniha o kávě seznámi s historií kávy, dozvíte se o tom, jak se dostala do celého světa, jak se pěstuje, zpracovává a praží. Existují různé druhy a odrůdy kávy a každá z nich má svou specifickou chuť, to, jak káva chutná, ovlivňuje také pražení, mletí, uchovávání....

INFORMACE

AUTOR
Petra Davies Veselá
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha o kávě.pdf

POPIS

Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích a vede baristické kurzy. Její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 29 000 ks. rozšířila a aktualizovala svou první úspěšnou Knihu o kávě. Sepsala spoustu nových poznatků a zohledňuje své nové zkušenosti i velký rozkvět kávové kultury. Kniha je určena i těm, kteří svou první Knihu o kávě mají – obsahuje zcela nové fotografie a mnoho nových informací včetně nových receptů kávových nápojů. Nádherné nové fotografie vtáhnou čtenáře do děje. Zavedou je přímo na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru. Kniha seznamuje s řadou nových metod přípravy kávy a receptur, s domácími i profesionálními mlýnky a kávovary a další vybavením. Také v ní najdetei praktické rady jak založit a úspěšně provozovat vlastní podnik. Velkorysý formát a výjimečné vizuální, grafické a obrazové zpracování. Ideální dárek pro kohokoli, kdo miluje kávu. Pro běžné spotřebitele, kteří si dobrou kávu rádi uvaří doma, ale i pro profesionální kavárníky a baristy.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha o kávě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Davies Veselá. Číst Velká kniha o kávě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY