Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938

Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938 - Milan Jenčík | Replicamaglie.com

...3 ... Bohatě ilustrovaná kniha založená na mnohaletém archivním i terénním výzkumu přináší objevný popis bouřlivého roku 1938 ... Soutěž o knihu Zdivočelé Sudety | Souteže.cz ... . Velké události se v ní prolínají s rozborem činnosti jednotek Stráže obrany státu v exponovaných pohraničních oblastech západních Čech. Autor se ovšem nově dívá i na související poválečné dozvuky: působení německých ... Zdivočelé Sudety. Nový pohled na dramatický rok 1938 - Milan Jenčík: Krátky popis: Diskontní produkt Zdivočelé Sudety. Nový pohled na dramatický ro ... Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938 ... . Nový pohled na dramatický rok 1938 - Milan Jenčík: Krátky popis: Diskontní produkt Zdivočelé Sudety. Nový pohled na dramatický rok 1938 - Milan Jenčík od výrobce Mladá fronta u nás najdete v akcii od 404 Kč Obvyklá cena: 359 Nový pohled na dramatický rok 1938 přináší kniha Zdivočelé Sudety. Autor v ní popisuje nejen velké události a činnost speciálního bezpečnostního sboru, ale sleduje také poválečné dozvuky. Knihu věnovalo do soutěže nakladatelství Mladá fronta. Zdivočelé Sudety. Nakladatelství: Mladá fronta. Podtitul: Nový pohled na dramatický rok 1938 Autor: Milan Jenčík. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: 380 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 299 Kč. Cena bez DPH: ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Zdivočelé Sudety - Nový pohled na dramatický rok 1938 - Jenčík Milan. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kniha je velmi bohatě doprovázena fotografiemi z daného období včetně unikátních momentek a je v ní spousty dokumentů z dané doby a místa. Kniha se snaží podat nový pohled na dramatický rok Československa a tor 1938 , proto tato kniha by neměla chybět v knihovně žádného zájemce , který se zabývá tímto obdobím... Kniha Sudety 1938 přibližuje toto krizové období pohledem důstojníků německé Wehrmacht. Jejich poznatky a postřehy sepsané bezprostředně po návratu z nasazení v Sudetech představují velmi zajímavé svědectví nejen o mírovém obsazení odstoupených oblastí, ale i o utajovaných válečných přípravách na přepadení ... Nový pohled na dramatický rok 1938. Bohatě ilustrovaná kniha založená na mnohaletém archivním i terénním výzkumu přináší objevný popis bouřlivého roku 1938. Velké události se v ní prolínají s rozborem činnosti jednotek Stráže obrany státu v exponovaných pohraničních oblastech západních Čech. Nový pohled na dramatický rok 1938. Nový pohled na dramatický rok 1938. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášen ... Bohatě ilustrovaná kniha založená na mnohaletém archivním i terénním výzkumu přináší objevný popis bouřlivého roku 1938. Velké události se v ní prolínají s rozborem činnosti jednotek Stráže obrany státu v exponovaných pohraničních oblastech západních Čech. Autor se ovšem nově dívá i na související poválečné dozvuky: působení německých ......

INFORMACE

AUTOR
Milan Jenčík
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaná kniha založená na mnohaletém archivním i terénním výzkumu přináší objevný popis bouřlivého roku 1938. Velké události se v ní prolínají s rozborem činnosti jednotek Stráže obrany státu v exponovaných pohraničních oblastech západních Čech. Autor se ovšem nově dívá i na související poválečné dozvuky: působení německých záškodnických organizací, útěk banderovců přes západní Čechy či transfer německého obyvatelstva. Tato přelomová práce by neměla chybět v knihovně žádného zájemce o dramatické období, během něhož se před 80 lety rozhodovalo o dalším vývoji naší země i celé Evropy. Velikost souboru Pdf je 80 MB.

Chcete si přečíst knihu?Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Jenčík. Číst Zdivočelé Sudety: Nový pohled na dramatický rok 1938 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY