Kurz přežití ve městě

Kurz přežití ve městě - Chris McNab, | Replicamaglie.com

... v přírodě Vás připraví na ty představitelné i nepředstavitelné scénáře ... Kniha Kurz přežití ve městě - Chraňte se doma i na cestách ... ... . Pokud zvládnete základní úroveň, můžete se přihlásit na ... Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale ... Kurz přežití ve městě - Zážitky.cz ... . Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Kurz přežití ve městě kniha od: Chris McNab, Joanna Rabiger. 100 % 2 hodnocení ... Přežití ve městě? Člověk člověku vlkem! Procento populace, které se o sebe v krizových situacích dokáže postarat, postupně klesá. Lidé jsou kompletně závislí na elektřině a technologiích. Amar Ibrahim proti tomuto negativnímu trendu bojuje. V kurzech přežití učí, jak se s náročnými situacemi popasovat. Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Nabízí řadu tipů včetně toho, jak se vyhnout výtržnostem, jak se bránit ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy....

INFORMACE

AUTOR
Chris McNab,
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Kurz přežití ve městě.pdf

POPIS

Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Nabízí řadu tipů včetně toho, jak se vyhnout výtržnostem, jak se bránit napadení, co dělat, a hlavně co a kdy nedělat, a jak se chovat třeba v případě požárů nebo při teroristickém útoku. A také vás naučí to hlavní. Být ostražitý.

Chcete si přečíst knihu?Kurz přežití ve městě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris McNab,. Číst Kurz přežití ve městě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY