Všechno plave, co ploutve má i nemá

Všechno plave, co ploutve má i nemá - Štěpánka Sekaninová | Replicamaglie.com

... ničím jiným, než knihou o plavání ... Všechno plave, co ploutve má i nemá - Štěpánka Sekaninová ... ... . Všechno plave, co ploutve má i nemá ... Čekali byste to ale od ježka nebo od netopýra nebo… Víte co? Podívejte se sami, kdo a co plave jako rybička a taky jak. Zábavná knížka plná vody, mořské soli a sem tam velké vlny je připravena k prozkoumání. EAN: 9788000051482: 0 hodnocení Všechno plave, co ploutve má i nemá 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíš ... Všechno plave, co ploutve má i nemá - Štěpánka Sekaninová ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Plavu, plaveš, plaveme! Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o plavání. Že se tohle vodní umění ... Všechno plave, co ploutve má i nemá Autor: Štěpánka Sekaninová Děti se zde v krátkých popisech u obrázků dočtou o plavcích ptačích, hmyzích, mořských, ale také o plavcích z říše obojživelníků a plazů, rostlin i savců. Kniha Všechno plave, co ploutve má i nemá(Štěpánka Sekaninová) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Všechno plave, co ploutve má i nemá Štěpánka Sekaninová ... Víte co? Podívejte se sami, kdo a co plave jako rybička a taky jak. Zábavná knížka plná vody, mořské soli a sem tam velké vlny je připravena k prozkoumání. 10,19 € ... Všechno plave co ploutve má i nemá. ... Víte co? Podívejte se sami, kdo a co plave jako rybička a taky jak. Zábavná knížka plná vody, mořské soli a sem tam velké vlny je připravena k prozkoumání. Nasaďte si rukávky, namasírujte svaly a hurá do toho! Cestou potkáte spoustu krásných obrázků a ještě zdokonalíte svůj styl. Kniha Všechno plave, co ploutve má i nemá iba za 11,15 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Všechno plave, co ploutve má i nemá 299,-256,-Skladem > 5 ks. Koupit. Všechno plave, co ploutve má i nemá Plavu, plaveš, plaveme! Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o plavání. Že se tohle vodní umění daří rybám či mořským pannám ... Hledáte Všechno plave, co ploutve má i nemá od Štěpánka Sekaninová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechno lítá, co peří má i nemá Šárka Fenyková. Všechno plave, co ploutve má i nemá Štěpánka Sekaninová ... Všechno plave, co ploutve má i nemá (978-80-00-05148-2) Kniha - autor Štěpánka Sekaninová, 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Plavu, plaveš, plaveme! Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o plavání. Kupte knihu Všechno plave, co ploutve ...

INFORMACE

AUTOR
Štěpánka Sekaninová
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno plave, co ploutve má i nemá.pdf

POPIS

Plavu, plaveš, plaveme! Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o plavání. Že se tohle vodní umění daří rybám či mořským pannám, to je věc nad slunce jasná. Čekali byste to ale od ježka nebo od netopýra nebo… Víte co? Podívejte se sami, kdo a co plave jako rybička a taky jak. Zábavná knížka plná vody, mořské soli a sem tam velké vlny je připravena k prozkoumání. Ponořte se do vody a přidejte se ke všemu co plave nebo pluje.

Chcete si přečíst knihu?Všechno plave, co ploutve má i nemá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpánka Sekaninová. Číst Všechno plave, co ploutve má i nemá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY