Na Větrné hůrce

Na Větrné hůrce - Emily Brontëová | Replicamaglie.com

...ého chlapce, pojmenuje ho Heathcliff a ... Na Větrné hůrce - Švandovo divadlo | i-divadlo.cz ... ... Koupit Koupit eknihu. Tento historický román se odehrává na Drozdově a Větrné hůrce od druhé poloviny 18. století do počátku 19. století. Působivý román je mistrnou psychologickou studií člověka, který zasvětil život pomstě. Na Větrné hůrce, Rychvald. 430 likes. V kamenném obchůdku Na Větrné hůrce v Rychvaldě (Jarošovická 391) najdete nový dětský textil a obuv. Potřeby pro nastávající maminky a ... PŘEČTENO | KNIHY 2017 | Na Větrné hůrce, Deníček moderního ... ... . Potřeby pro nastávající maminky a miminka. Také různé... na Větrné hůrce, kdežto Nelly zůstala na Drozdově. Když Linton zemře, Heathcliff získal obě panství, ale Kateřinu mu nikdo vrátit nedokáže. Vypravěč Lockwood odjel asi na rok do Londýna, vrátil se v roce 1802. Po návratu mu Nelly vyprávěla, co všechno se událo. Katka a Linton v sobě našli zalíbení. Pan Lockwood na necelý rok odjel do Londýna. Když se vrátil, bylo na Větrné hůrce všechno jinak. Ellen byla zavolána na Větrnou hůrku ke Katce. Po Lintonově smrti Katka ještě dlouho Haretona nesnášela, ale postupem času se sblížili. Heathcliff s přátelstvím Katky a Haretona nesouhlasil, ale ti dva i přesto navázali ... Obyčejně to bývá zároveň pokoj i kuchyň, ale na Větrné. hůrce vystrnadili kuchyň zřejmě jinam. Zaslechl jsem. totiž odkudsi z hloubi domu někoho řečnit a řinčet. nádobím. Také jsem na mohutném krbu nepostřehl žádné. známky toho, že by se tu peklo nebo vařilo, a stěnám chyběl Muzeum Na Větrné hůrce. 437 likes. V mém muzeu se zastavil čas:)Koho zajímá doba dávno minulá a má rád starožitné kočárky a panenky,...

INFORMACE

AUTOR
Emily Brontëová
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Na Větrné hůrce.pdf

POPIS

Slavný romantický a dramatický román Emily Brontëové se odehrává v tajuplném prostředí samoty uprostřed mokřin, kam přichází nový nájemce, aby nečekaně prožil strašidelné noční dobrodružství a začal pátrat po osudech nevlídných a drsných obyvatel usedlosti. Objevuje příběh, na jehož počátku stojí nenaplněná láska, cit, jenž jako zhoubný oheň spálil duši a zanechal v ní jenom pustošivou nenávist a celoživotní touhu po pomstě. Heathcliffova neukojitelná krutost po léta ničí životy lidí z usedlosti, pak ale láska, kterou nelze řídit rozumem, znovu zasáhne do osudů hlavních hrdinů.

Chcete si přečíst knihu?Na Větrné hůrce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Brontëová. Číst Na Větrné hůrce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY