Trapnej Ferda

Trapnej Ferda - Janoš Krist | Replicamaglie.com

...mocné křižníky první a druhé světové války - Ivo Pejčoch: Krátky popis: Kvalitní a levný produkt Němečtí korzáři ... Knihy ARES | Zboží.cz ... .Pomocné křižníky první a druhé světové války - Ivo Pejčoch od výrobce Ares u nás najdete zlevněný od 89 Kč : Obvyklá cena Traper.de - 75203 Königsbach, Baden-Wurttemberg, Germany - Rated 4.8 based on 17 Reviews "Hallo Ich muß mal was los werden .Ich habe im März mir die... pocet sql dotazu: 0+ 1054dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.516 ... Janoš Krist --- PITAVAL - databáze detektivní, thrillerové ... ... ... pocet sql dotazu: 0+ 1054dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5167 sekund Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5167 sekund L'éloge de la douceur. Wine is one of the most civilized things in existence. In my capacity as a wine grower, the path of gentleness and respect enables me to make my way towards the highest degree of expression of my soils. This gentleness, chosen with due consideration, often follows the paths of tradition. ... Divadelní hry. OROZOVIČ, Igor. Calembour cabaret : všechno nejlepší : 2008-2018. Vydání první. V Praze : Paseka, 2018. 389 stran . ISBN 978-80-7432-926-5....

INFORMACE

AUTOR
Janoš Krist
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Trapnej Ferda.pdf

POPIS

Vyšetřovatel kapitán Brejn je odvolán z dovolené, kterou tráví v Pozlovicích a Luhačovicích, zpátky do místa svého bydliště v pražských Vokovicích, aby tam vyšetřil na první pohled jasnou vraždu, kterou však doprovázejí podezřelé okolnosti. Za chvíli je objeven další zardoušený a je zřejmé, že Vokovicemi a Veleslavínem začíná obcházet strašidlo sériového vraha. Přibývají další zavraždění, ale Brejnovi pořád chybí k vyřešení případu to podstatné – motivy (těchto) mordů. Proč se jako červená nit objevují ve vyšetřování neustále kočičky a pejsci? Jak a proč gang z Divoké Šárky obchoduje s bílým masem? Zajímají Brejna vraždy, ženy a oblíbené hry, či snad všechno dohromady? Proč je realita natolik absurdní, že zdaleka překonává všechny vymyšlenosti a fantazie? Je vrahem někdo, koho Brejn každodenně potkává, anebo je jím někdo (je to něco) jako Spiderman, navlečený do kočičí kůže? A proč je životu nebezpečné (a zdraví škodlivé) chodit nakupovat? A proč – je nebezpečné žít v tomto tak absurdním světě? (Děj se odehrává v místech, kam můžete na výletě zavítat, místa vražd si můžete prohlédnout a je zalidněn více či méně skutečnými postavami. Ten, koho potkáte, je určitě vrah!)

Chcete si přečíst knihu?Trapnej Ferda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janoš Krist. Číst Trapnej Ferda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY