O strachu: Pochopení a přijetí životních nejistot

O strachu: Pochopení a přijetí životních nejistot - Osho | Replicamaglie.com

...roký sortiment použitých knih z oblasti alternativní medicíny, esoterických a duchovních nauk, záhad a dalších oblastí, které nabízíme v našem eshopu standardně ... PSYCHOLOGIE A ZDRAVOVĚDA PRO KAŽDÉHO | Antikvariát Nika ... . Pro lepší přehlednost je antikvariát rozřazen do několika kategorií. Někdy se v nabídce objeví vzácné a poptávané tituly, které již jako nové nelze získat. O fobii ze smrti lze uvažovat, pokud postižený trpí chorobným, ovládavým strachem. O blížícím se konci života, ve smyslu „nevíme dne ani hodiny" a o dopadu oné „dead line" na svoji fyzickou i psychickou schránku stále přemýšlí. Existuje i p ... O strachu - Osho | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . O blížícím se konci života, ve smyslu „nevíme dne ani hodiny" a o dopadu oné „dead line" na svoji fyzickou i psychickou schránku stále přemýšlí. Existuje i posedlost smrtí ne ve smyslu „strachové" fobie, ale tzv. filie. Eugenika Osho o dětech - Osho . Osho mluví o různých zásadních vlastnostech dětí, jako je například hravost, nevinnost a přirozená inteligence.Odpovídá na otázky svých posluchačů ohledně těho-tenství, porodu, vztahu mezi děti a rodiči, výchovy, učení a vzdělávání dětí. Emoce zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu. SKLADEM - Osho Rajneesh. Sleva 7% - 176,00. K ... O čakrách sedm center životní energie tajemství jógy a tantry. Osho Rajneesh. ... O strachu pochopení a přijetí životních nejistot. Osho Rajneesh. Pochopení a přijetí životních nejistot Strach dokáže člověka paralyzovat natolik, že není schopen prožívat život naplno a radostně. Strach ovlivňuje naše každodenní činnosti i vztahy a je největší překážkou na cestě vedoucí k poznání sebe sama, přičemž tím... Přijetí jakýchkoli životních podmínek a vyrovnání se s vlastním strachem je nejhlubší a nejdokonalejší cesta osobního růstu a sebepoznání. O autorce: Sigri Sandberg (narozena 23. srpna 1975) je norská novinářka a spisovatelka literatury faktu, která píše zejména o polárních oblastech, venkovním životě a klimatu. Uveďme si příklad určitých životních situací, které jsou pro tuto trojici strachu typické. ... až se tohle přijetí uvnitř vás samotných stane skutečností, odblokujete si v sobě přístup k řešení těchto druhotných pocitů nepřijetí. ... ale jedině otevřené srdce dá člověku pochopení, kde je pravda o tom, co jest....

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
O strachu: Pochopení a přijetí životních nejistot.pdf

POPIS

Mistr Osho se v promluvách obsažených v této knize zaměřuje na problematiku strachu, jenž dokáže člověka paralyzovat natolik, že není schopen prožívat život naplno a radostně. Osho klade důraz na skutečnost, že strach ovlivňuje naše každodenní činnosti a vztahy a je největší překážkou na cestě vedoucí k poznání sebe sama. Ukazuje, že tím nejzákladnějším strachem, který člověk cítí, je strach ze smrti – a vede nás svým osobitým způsobem k jeho přijetí, poznání, ke zbavení se touhy po jistotě. A nabízí nám možnost vydat se na dobrodružnou cestu do vlastního nitra, jež je součástí obrovského celku zvaného vesmír. Vykročit na ni může každý, kdo pochopil, co je strach, a začal milovat a zpívat a tančit a opravdu žít vlastní život, jejž neurčují ostatní lidé ani mysl, ale pouze přirozená podstata našeho bytí.

Chcete si přečíst knihu?O strachu: Pochopení a přijetí životních nejistot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst O strachu: Pochopení a přijetí životních nejistot Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY