Příběhy z půdy

Příběhy z půdy - Hynek Schuster | Replicamaglie.com

... admin. Byl poslední týden před začátkem prázdnin ... Příběhy z půdy - Hynek Schuster | Databáze knih ... . Veronika seděla ve třídě a s pohledem upřeným z okna se těšila na konec vyučování. Už se nemohla dočkat, až si spolu se svým bratrancem Martinem zase vylezou na půdu, kde asi před měsícem objevili starou ... Privacy settings. You can enable and disable different cookies here. Příběhy z muzejní půdy. Kdy 21. září 2019 10:00 - 12:00 Akce pro děti. Předposlední zářijovou sobotu přijďte s dětmi ... Výprodej - Příběhy z půdy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Předposlední zářijovou sobotu přijďte s dětmi na Čtení z půdy Pivovarského muzea v Plzni. Předčítat vám bude známá výtvarnice a spisovatelka knížek pro děti paní Raunerová. Čtení bude probíhat v blocích, od 10 do 12 hodin, kdy se bude ... Vstupenky na Příběhy z muzejní půdy můžete zakoupit ONLINE předem. Více informací o akci Příběhy z muzejní půdy na www akce. Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí! Čtenářské dílny nejen pro děti jsou Příběhy z muzejní půdy, které jako novinku v letošním roce představuje Pivovarské muzeum v Plzni ke svému 60. výročí. Přijďte si s dětmi vyslechnout na muzejní půdu poutavé čtení starých i nových příběhů. Příběhy z muzejní půdy v Plzni! Vstupenky a informace o nadcházející akci. Pivovarské muzeum v Plzni, sobota 21. 9. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut....

INFORMACE

AUTOR
Hynek Schuster
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z půdy.pdf

POPIS

Kdo z nás by nechtěl zažít něco výjimečného. Podobat se na chvíli svým knižním hrdinům. Za dobrodružstvím ale nemusíme cestovat do vzdálených krajů. Stačí trocha fantazie a tajemství na nás čeká i za nejbližším rohem. Kniha Příběhy z půdy nás zavádí právě na takové místo. Stará půda, jistě kouzelná, skrývá nejedno překvapení. V jejím vyprávění procestujeme svět i místa, kam se obyčejně nedostaneme. Komu jsou příběhy určeny? Mohou se stát rodinným vyprávěním, při kterém se pobaví děti i rodiče. Kniha je bohatě ilustrována černobílými i barevnými ilustracemi.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy z půdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Schuster. Číst Příběhy z půdy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY