Bonifác zase řádí v psí školce

Bonifác zase řádí v psí školce - Iva Gecková | Replicamaglie.com

...bení psí hrdinové řádí v novém příběhu ... Bonifác zase řádí v psí školce | Bambook ... . Bonifác zase řádí v psí školce. ... Opustí Bonifác už konečně psí školku a dostane se do psí základní školy? Tentokrát se všechny psiny budou odehrávat v zimě, a tak s vykutálenou štěněcí smečkou zažijete sněhovou kalamitu a dočkáte se i vánočního překvapení. Bonifác zase řádí v psí školce - Gecková Iva, Sušina Michal . Snad ani slon v porcelánu nenadělá tolik nep ... Bonifác zase řádí v psí školce | Bambook ... . Snad ani slon v porcelánu nenadělá tolik neplechy jako Bonifác v psí školce.Vítejte u dalších povedených kousků psího hromotluka a zjistěte, jak to s tímhle legračním propadlíkem dopadne! Bonifác zase řádí v psí školce Autor: Gecková, Iva Nakladatel: Bambook EAN: 9788024725307 ISBN: 978-80-247-2530-7 Ilustrace: Sušina, Michal Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 16,6 × 25 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) školce. Iva Gecková. Iva Gecková Bonifác zase řádí v psí školce Vydala Grada Publishing, a.s., pod značkou U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7023. publikaci Ilustrace Michal Sušina Odpovědná redaktorka Helena Varšavská Sazba a zlom Antonín Plicka Zpracování ... ...

INFORMACE

AUTOR
Iva Gecková
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Bonifác zase řádí v psí školce.pdf

POPIS

Snad ani slon v porcelánu nenadělá tolik neplechy jako Bonifác v psí školce. Vítejte u dalších povedených kousků psího hromotluka a zjistěte, jak to s tímhle legračním propadlíkem dopadne! Opustí Bonifác už konečně psí školku a dostane se do psí základní školy? Tentokrát se všechny psiny budou odehrávat v zimě, a tak s vykutálenou štěněcí smečkou zažijete sněhovou kalamitu a dočkáte se i vánočního překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Bonifác zase řádí v psí školce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Gecková. Číst Bonifác zase řádí v psí školce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY