Dobrodružství Toma Sawyera

Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain | Replicamaglie.com

...eno, bylo mi trochu líto, že jsem v dětskejch letech nebyl větší lump ... Audiokniha Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna ... . Hrozně jsem Tomově partě záviděl ta jejich dobrodružství (např. to pirátské) a přál jsem si je zažít. Jenže dospělák, hopsající na voru a křičící „Jsem ... Albatros Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain, spisovatel světového formátu, zachytil v této knížce dobrodružství osiřelého chlapce uprostřed americké společnosti. Společnosti v době 19.století, Twainem právě v této knize trefně k ... Mark Twain - Dobrodružství Toma Sawyera - SnadnaMaturita.cz ... . Společnosti v době 19.století, Twainem právě v této knize trefně kritizované. Sirotek Tom nemá jednoduché dětství. Kdo nečetl knížku „Dobrodružství Toma Sawyera", nemůže vědět, že Tomovým nejlepším kamarádem byl Huckleberry Finn. Nebýt ti dva tak nerozluční kamarádi, sotva by zažili tak neuvěřitelné dobrodružství. Bylo to tehdy, kdy se spolu za temné noci vypravili na hřbitov a stali se svědky události, která je k smrti ... Dobrodružství Toma Swayera Mark Twain. 25. srpna 2015 Zuzana Žáková. Jedna z nejznámějších knih Toma Sawyera, vydaná roku 1876. Jde o dobrodružný román pro děti, který pojednává o malém chlapci. Kniha se stala velmi populární a byla přeložena do několika jazyků. Obsah: Dobrodružství Toma Sawyera Román Dobrodružství Toma Sawyera, poprvé vydaný už v roce 1876, v dětství s gustem četli naši rodiče i rodiče našich rodičů.Spolu s Dobrodružstvím Huckleberryho Finna se stal na dlouhou dobu nejoblíbenější klukovskou četbou. Nyní vychází v novém českém překladu Jany Mertinové, který přibližuje originál současnosti....

INFORMACE

AUTOR
Mark Twain
DIMENZE
4,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství Toma Sawyera.pdf

POPIS

Na napínavém příběhu líčí americkou společnost 19. století a oživuje ji spoustou rázovitých postaviček a trefnými sociálně-kritickými postřehy. Hlavní hrdina, chudý osiřelý Tom je vychováván laskavou, ale bigotní tetou. Poklidný život amerického maloměsta jej ubíjí, snaží se rozptýlit nudu všelijakými lumpárnami. A tak se při jednom nočním výletu na hřbitov stane svědkem vraždy. A skutečné dobrodružství začíná nabírat na obrátkách.

Chcete si přečíst knihu?Dobrodružství Toma Sawyera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Twain. Číst Dobrodružství Toma Sawyera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY