Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi

Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi - Karel Spilko | Replicamaglie.com

...do Zdroje přinese klid, po kterém vnitřně toužíme ... Malý průvodce životem - Karel Spilko - Megaknihy.cz ... .... Tento pád způsobí změnu perspektivy na vše, co se odehrává ve fyzické krajině... a z tohoto místa (není to místo, je to vlastně pocit) bude odmocněn příběh, který v nás vyvolává ... Pro většinu z nás mít se rád je tvrdý oříšek, ale jakmile zjistíte, kdo jste, kdo doopravdy jste, kdo je vaše skutečná Podstata, již s Láskou nebudete mít žádný problém. Když máte rádi sami sebe nebo někoho milujete (a ... Volný pád do sebe - Karel Spilko | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Když máte rádi sami sebe nebo někoho milujete (a nezáleží, zda je láska opětována), je to ten nejkrásnější pocit, který můžete mít. volný pád do sebe Buď tím, kým skutečně jsi Pardubice 2018 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Buď tím, kým skutečně jsi. SPILKO Karel. Info: Trans World Tour, 2018 (1.) - váz., 190 str. EAN: 9788087913185 ISBN: Kniha Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a rec...

INFORMACE

AUTOR
Karel Spilko
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi.pdf

POPIS

Máte se rádi? Máte doopravdy rádi sami sebe? Pro většinu z nás mít se rád je tvrdý oříšek, ale jakmile zjistíte, kdo jste, kdo doopravdy jste, kdo je vaše skutečná Podstata, již s Láskou nebudete mít žádný problém. Když máte rádi sami sebe nebo někoho milujete (a nezáleží, zda je láska opětována), je to ten nejkrásnější pocit, který můžete mít. Láska je totiž naše pravá Podstata, naše Esence, naše Bytí, náš Domov, naše přirozená Frekvence a nejvyšší mystérium Života.Tato kniha vám Lásku připomene, díky ní si uvědomíte svůj stav bez formy, stav před projevením. Spadnete tak do Sebe – do Lásky, a z tohoto místa (není to místo, ale stav) si budete užívat pouť fyzickou krajinou.

Chcete si přečíst knihu?Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Spilko. Číst Volný pád do sebe: Buď tím, kým skutečně jsi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY