Aforismy z duše duše

Aforismy z duše duše - Miloš Mareš | Replicamaglie.com

... a Roman Nesvadba Vodičkova 791/41 110 00 Praha 1 - Nové Město E-Mail: [email protected] ... Duše - Wikipedie ... .cz www ... Aforismy z duše duše Autor: Mareš, Miloš Nakladatel: Noxi EAN: 9788081115028 ISBN: 978-80-8111-502-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 15,8 × 15,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha Aforismy z duše duše Přidat komentář. Jaruš7. 12 19.04.2019. Má druhá kniha od autora a další závislost je na světě. ... Aforismy z duše duše - Miloš Mareš. Jen málokdy se podaří, aby člověk vtěsnal ... Aforismy z duše duše | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Aforismy z duše duše - Miloš Mareš. Jen málokdy se podaří, aby člověk vtěsnal do jedné věty či souvětí velké moudro. Miloši Marešovi se to daří ale... 0 hodnocení Aforismy z duše duše 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jen málokdy se podaří, aby člověk vtěsnal do jedné věty či souvětí velké moudro. Miloši Marešovi se to daří ale poměrně často, dalo by se říct, že téměř stále. I přesto se však hloubka jeho ... Duše je slovo a s tím spojené náboženské břemeno. Holografický fragment zdroje, který je zdrojem stvořitelovy vědomé energie, signálem ze zdroje, a zároveň je samotným zdrojem. Aforismy z duše duše. Kdo napsal knihu Aforismy z duše duše? Autorem je Miloš Mareš. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Aforismy z duše duše. Miloš Mareš. Jen málokdy se podaří, aby člověk vtěsnal do jedné věty...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Mareš
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Aforismy z duše duše.pdf

POPIS

Jen málokdy se podaří, aby člověk vtěsnal do jedné věty či souvětí velké moudro. Miloši Marešovi se to daří ale poměrně často, dalo by se říct, že téměř stále. I přesto se však hloubka jeho slov nevystavuje nahá v první řadě, ale rafinovaně se skrývá v kabátě zdánlivě běžných vět, nad kterými je třeba se nejdřív zastavit a utišit. A až tehdy, v krátké meditaci nad písmeny, vyjeví se pravý význam všem, jež umí myslet duší. A odkrytý obsah těchto moudrých slov tě pak nejednou rozesměje a vrátí ti naději v to, že inteligentní humor je stále ještě na svobodě.

Chcete si přečíst knihu?Aforismy z duše duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Mareš. Číst Aforismy z duše duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY