Povídky z druhé ruky

Povídky z druhé ruky - René Nekuda, | Replicamaglie.com

...ání: 2018 (1. vydání) Povídky z druhé ruky - René Nekuda ... Karel Čapek - Povídky z jedné kapsy (Mluvené slovo ... ... . Vlk zachrání babičku, Romeo skončí v blázinci, d'Artagnan hraje basket, Othello nosí sukně a Evžen Oněgin zpívá blues… 31 odvážných autorů recykluje slavné příběhy světové i české literatury a hledá nové pohledy na běžně známé zápletky. Povídky z druhé ruky si zaslouží čtenářskou pozornost, nejen proto, že začínající spisovatelé díky tomuto projektu hledali jedinečnost v již zavedených příběhových strukturách, což není nikdy jednoduché," říká lektor tvůrčího psaní René Nekuda, autor myšlenky projektu. Výtěžek z prodeje knihy tentokrát ... Název: Povídky z j ... Kresla z druhe ruky levně | Blesk zboží ... . Výtěžek z prodeje knihy tentokrát ... Název: Povídky z jedné a z druhé kapsy. Autor: Karel Čapek. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká klasika; ISBN: 978-80-7335-177-9. EAN: 9788073351779. Objednací kód: NA143776 Listy z let budoucích. Bajky z let budoucích 1990; Bílá nemoc 1948; R.U.R. 2004; Dášeňka čili Život štěněte 2009; Krakatit 2009; Matka 2004; všech 199 knih autora. Podobné knihy. Povídky z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy 1978; Kniha Povídky z druhé kapsy je v Povídky z druhé kapsy. Karel Čapek - povídkový soubor 24 příběhů, který stylově navazuje na předchozí Povídky z jedné kapsy. Jedná se o detektivní povídky, které způsobem milého nadhledu vypravěčů zlehčují problematiku kriminalistiky a poskytují tak na ni lidský a spíše dobrácký pohled. ... vždyť to oboje ... V listopadu 2018 se na pultech knihkupectví objeví nová kniha s názvem Povídky z druhé ruky, ve které 31 autorů recykluje klasické příběhy, např. Romea a Julii, Tři mušketýry, Červenou Karkulku a další. Výtěžek z knihy poputuje na rozvoj Klubu čtecích babiček a dědečků organizace Mezi námi. Anotace knihy Povídky z druhé ruky: Vlk zachrání babičku, Romeo skončí v blázinci, d'Artagnan hraje basket, Othello nosí sukně a Evžen Oněgin zpívá blues… 31 odvážných autorů recykluje slavné příběhy světové i české literatury a hledá nové pohledy na běžně známé zápletky. Povídky z druhé ruky (978-80-87836-27-9) Kniha - autor René Nekuda, 232 stran,...

INFORMACE

AUTOR
René Nekuda,
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky z druhé ruky.pdf

POPIS

Vlk zachrání babičku, Romeo skončí v blázinci, d'Artagnan hraje basket, Othello nosí sukně a Evžen Oněgin zpívá blues… 31 odvážných autorů recykluje slavné příběhy světové i české literatury a hledá nové pohledy na běžně známé zápletky. Vy si také můžete vyzkoušet, zdali poznáte, jakým dílem je ta která povídka inspirovaná. Koupí této knihy navíc pomůžete dobré věci – výtěžek poputuje na podporu projektu pohádkových čtecích babiček a dědečků.

Chcete si přečíst knihu?Povídky z druhé ruky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor René Nekuda,. Číst Povídky z druhé ruky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY