Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti

Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti - Aleida Assmannová | Replicamaglie.com

...ť". Zakládají tak svou identitu a legitimitu, potvrzují své cíle ... kolektivní paměť - štítek | Databáze knih ... . Podoby a proměny kulturní paměti. ASSMANNOVÁ Aleida. Info: Karolinum, 2018 (5.) - brož., 484 str. EAN: 9788024634333 ISBN: 978-80-246-3433-3 Edice: LIMES. Hodnocení: 0 hodnocení Prostory vzpomínání 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nejen jednotlivci, ale i celé kultury si ... Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti ... Kni ... Prostory vzpominani podoby a promeny kulturni pameti ... ... ... Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti ... Kniha Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 1x: Doporučených: 1x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 3x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Zboží ze stejné kategorie - Prostory vzpomínání - Podoby a proměny kulturní paměti Leonardo da Vinci: The Graphic Work One of the most accomplished human beings who ever lived, Leonardo da Vinci remains the ... Prostory vzpomínání Podoby a proměny kulturní paměti; Prostory vzpomínání Podoby a proměny kulturní paměti ... Aleida Assmannová si klade otázku po nejrůznějších úkolech kulturního vzpomínání a jeho prostředcích (jako jsou spisy, obrazy, památky) v jejich historických a technických proměnách, stejně jako po ... Prostory vzpomínání Podoby a proměny kulturní paměti Assmannová Aleida. Nejen jednotlivci, ale i celé kultury si uchovávají vzpomínky, vytvářejí svou "paměť". Zakládají tak svou identitu a legitimitu, potvrzují své cíle. Aleida Assmannová si klade otázku po nejrůznějších úkolech kulturního vzpomínání a jeho ... Prostory vzpomínání . 399 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Podoby a proměny kulturní paměti . Aleida Assmann; Aleida Assmann . 0,0 . Sledovat autora . Historie Další formy prózy Společenské vědy. Všechny knihy autora . Karolinum, 2018. 7-8 hodin čtení. Nakladatel Karolinum ... Prostory vzpomínání . 19,41 ...

INFORMACE

AUTOR
Aleida Assmannová
DIMENZE
7,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti.pdf

POPIS

Nejen jednotlivci, ale i celé kultury si uchovávají vzpomínky, vytvářejí svou "paměť". Zakládají tak svou identitu a legitimitu, potvrzují své cíle. Aleida Assmannová si klade otázku po nejrůznějších úkolech kulturního vzpomínání a jeho prostředcích (jako jsou spisy, obrazy, památky) v jejich historických a technických proměnách, stejně jako po způsobech nakládání se stále narůstajícím poznáním, při němž získává na významu nejen politika a věda, ale také umění.

Chcete si přečíst knihu?Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleida Assmannová. Číst Prostory vzpomínání: Podoby a proměny kulturní paměti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY