Bůh je mladý

Bůh je mladý - Papež František | Replicamaglie.com

... majetku je také Boha? Mladý, bohatý muž, který přišel za Ježíšem, měl všechno, ale něco mu scházelo ... Bůh je mladý - Jorge Mario Bergoglio - pápež František ... ... . Co chtěl svou odpovědí Ježíš tomuto muži říci? Bůh je mladý. Papež František. ... Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto otevřeném rozhovoru se nám odhaluje muž, jenž s otevřeným srdcem naslouchá těžkostem mladé generace i celé naší společnosti a kterému tyto problémy rozhodně ... Papež František: Bůh je mladý; Sleva. 229,00 Kč 179,00 Kč. Italský publicista Thomas Leoncini ve své k ... Bůh je mladý - Jorge Mario Bergoglio | Databáze knih ... ... Papež František: Bůh je mladý; Sleva. 229,00 Kč 179,00 Kč. Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. to je tak, když jste jeden silný bůh, mocný bůh, mladý bůh, krásný bůh." Její půvab a krása okouzlil mladíky, životní síla a chtíč dostaly se jim do mysli. „Dotkneme se jí a zemřeme, je na nás příliš velký silný bůh, mocný bůh, mladý bůh, krásný bůh a svůdný bůh." Zajímavý je útok, ke kterému se ve 30. letech 20. století chystal jeden mladý britský právník. Byl přesvědčený, že vzkříšení je pouhá báje a výplod fantazie. Protože vycítil, že právě vzkříšení je jádrem křesťanské víry, rozhodl se posloužit světu tím, že jednou provždy tenhle podvod a pověru odhalí. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto otevřeném rozhovoru se nám odhaluje muž, jenž s otevřeným srdcem naslouchá těžkostem mladé generace i celé naší společnosti a kterému tyto problémy rozhodně nejsou lhostejné. Bůh je mladý, Jorge Mario Bergoglio, Thomas Leoncini, nakl. Omega, Kč 229,- Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladýduchem a plný naděje....

INFORMACE

AUTOR
Papež František
DIMENZE
11,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh je mladý.pdf

POPIS

Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto otevřeném rozhovoru se nám odhaluje muž, jenž s otevřeným srdcem naslouchá těžkostem mladé generace i celé naší společnosti a kterému tyto problémy rozhodně nejsou lhostejné. Citlivě, ale i s nakažlivým elánem a humorným nadhledem vypráví o svých životních zkušenostech, o bolesti i o naději, s níž se dívá na nezhojené rány naší společnosti. Rozhovor jde přímočaře k jádru věci, dotýká se těch nejpalčivějších problémů dneška, jakými jsou korupce, využívání mladých lidí, ekologická krize, nukleární nebezpečí či otázka migrace. František hovoří bez obalu o problémech naší vykořeněné společnosti, touze po moci, zastrašování a zotročování slabších, šikaně, sociálních sítích, nejrůznějších závislostech i nutnosti dialogu mezi mladou a starší generací. Zamýšlí se nad vztahem dnešního člověka k Bohu, dotýká se tématu viny a odpuštění, zdůrazňuje potřebu milosrdenství a pokorného naslouchání.

Chcete si přečíst knihu?Bůh je mladý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Papež František. Číst Bůh je mladý Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY