Vánoční polibek v Notting Hillu

Vánoční polibek v Notting Hillu - Mandy Baggot | Replicamaglie.com

...Kč s rychlým doručením. Baronet Vánoční polibek v Notting Hillu Novinky Elektronická kniha Vánoční polibek v Notting Hillu:Představte si dokonalý vánoční polibek ... Kniha: Vánoční polibek v Notting Hillu (Mandy Baggot ... ... ... Vánoční polibek v Notting Hillu Romantický vánoční příběh, který vás zahřeje u srdce . Mandy Baggot; Mandy Baggot . 4,1 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Romány. Všetky knihy autora . Baronet, 2018. 6-7 hodín čítania. Vydavateľstvo Baronet, 2018 ... Vánoční polibek v Notting Hillu ... Zatímco její sestra se nemůže nabažit - stále víc a víc - pohledu na zami ... Kniha Vánoční polibek v Notting Hillu | Knihy pre každého ... . 6-7 hodín čítania. Vydavateľstvo Baronet, 2018 ... Vánoční polibek v Notting Hillu ... Zatímco její sestra se nemůže nabažit - stále víc a víc - pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina invalidního vozíku na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce ve stavební firmě Breekers London. Název: Vánoční polibek v Notting Hillu. Originální název: One Christmas Kiss in Notting Hill. Autor: Mandy Baggot. Překladatel: Zuzana Selementová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-269-0965-1. EAN: 9788026909651. Objednací kód: NA324090 Vánoce v Paříži 2017; Opravdově, šíleně, řecky 2018; Ty letní noci 2018; Vánoční polibek v Notting Hillu 2018; Vánoce v New Yorku 2019; Láska na Korfu 2019; Žánry autora. Romány Literatura světová Pro ženy. Štítky z knih. Vánoce fotografování pro ženy milostné romány Paříž romantika milostné vztahy dovolená ... Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude Islu stát příliš velkou cenu, aby se zahřála? Zboží ze stejné kategorie - Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu: Pokud vaše romantické srdíčko neroztálo při představě vánoční Paříže, zamiřme trochu jinam.Tentokrát na Notting Hill, kde vás čeká jeden vánoční polibek. Tahle knížka je ideální k něžnému pohlazení po duši. Objednávejte knihu Vánoční polibek v Notting Hillu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Znovu si dokázala vybavit jen to, jak ležela na pohovce v kině a zírala do těch oříškových očí. Oříškových očí patřících prolhanému zrádci." Představte si dokonalý vánoční polibek… Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere … Pokračovat ve čtení "Vánoční polibek v Notting Hillu - Mandy Baggot"...

INFORMACE

AUTOR
Mandy Baggot
DIMENZE
12,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční polibek v Notting Hillu.pdf

POPIS

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, na milence se pomalu začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně na takové věci vůbec nemá čas! Zatímco její sestra se nemůže nabažit – stále víc a víc – pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina invalidního vozíku na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce ve stavební firmě Breekers London. Všechno se však změní příjezdem Chase Bryana z newyorské kanceláře. Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude Islu stát příliš velkou cenu, aby se zahřála?

Chcete si přečíst knihu?Vánoční polibek v Notting Hillu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mandy Baggot. Číst Vánoční polibek v Notting Hillu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY