Kovářské pohádky

Kovářské pohádky - Ilona Fišerová | Replicamaglie.com

... ale starý kovář se přesto trápil. Jednoho večera ho ze zamyšlení vytrhl mužíček, který vyskočil z plamenů a nabídl mu pomoc… Byl jednou jeden kovář a ten měl tři syny ... Kovářské pohádky | BOOKS.CZ ... . Byli to statní mládenci a práce jim šla od ruky, ale starý kovář se přesto trápil. Jednoho večera ho ze zamyšlení vytrhl mužíček, který vyskočil z plamenů a nabídl mu pomoc… Tak začíná tato překrásná klasická pohádka a tak vstupujeme do světa, kde se prohánějí draci a tančí víly, kde odvážní hrdinové plní ... Synek se ubíral cestou k pasece a tu se mu připletl pod nohy stařík se stříbrnou bradou a prosil: „Dej mi ždibek lívance a doušek vína, hlady se sotva potácím a v krku m ... Kovářské pohádky - Ilona Fišerová | Elektronická kniha na ... ... ... Synek se ubíral cestou k pasece a tu se mu připletl pod nohy stařík se stříbrnou bradou a prosil: „Dej mi ždibek lívance a doušek vína, hlady se sotva potácím a v krku mám jako v kovářské výhni." To bylo něco na synka. „I ty chytráku, dám ti svůj lívanec a svoje víno a sám nebudu mít nic! Táhni svou cestou!" 2003-2005 študoval Propagačné výtvarníctvo.Techniky, kresba,akryl,tempera,molitan. Ilustroval:výber 2013-Najmocnejšie kúzlo 2012-Umenie vychutnať si život 2012-Ukryté v slovách 2010-Dunajská kráľovná 2010-Rozprávky z blogu 2007-Kliatba kožušníkovej vdovy 2006-Moje najmilšie rozprávky, kolektív ilustrátorov 2006-O strome, ktorý bol na ceste ALBATROS Kovářské pohádky - Ilona Fišerová. Pohádková knížka s přiloženým audio CD. Byl jednou jeden kovář a ten měl tři syny. Byli to statní mládenci a práce jim šla od ruky, ale starý kovář se přesto trápil. Jednoho večera ho ze zamyšlení vytrhl mužíček, který vyskočil z plamenů a nabídl mu pomoc… Byl jednou jeden kovář a ten měl tři syny. Byli to statní mládenci a práce jim šla od ruky, ale starý kovář se přesto trápil. Jednoho večera ho ze zamyšlení vytrhl mužíček, který vyskočil z plamenů a nabídl mu pomoc… Tak začíná tato překrásná klasická pohádka a tak vstupujeme do světa, kde se prohánějí draci a tančí víly, kde odvážní hrdinové plní ... 2003-2005 študoval Propagačné výtvarníctvo.Techniky, kresba,akryl,tempera,molitan. Ilustroval:výber 2013-Najmocnejšie kúzlo 2012-Umenie vychutnať si život 2012-Ukryté v slovách 2010-Dunajská kráľovná 2010-Rozprávky z blogu 2007-Kliatba kožušníkovej vdovy 2006-Moje najmilšie rozprávky, kolektív ilustrátorov 2006-O strome, ktorý bol na ceste Kovářské pohádky. Ilona Fišerová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Ilona Fišerová
DIMENZE
8,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Kovářské pohádky.pdf

POPIS

Byl jednou jeden kovář a ten měl tři syny. Byli to statní mládenci a práce jim šla od ruky, ale starý kovář se přesto trápil. Jednoho večera ho ze zamyšlení vytrhl mužíček, který vyskočil z plamenů a nabídl mu pomoc… Tak začíná tato překrásná klasická pohádka a tak vstupujeme do světa, kde se prohánějí draci a tančí víly, kde odvážní hrdinové plní těžké úkoly a kde upřímná láska nakonec přemůže zlé síly. A když budou rodiče čtením unavení, můžou si děti pohádku poslechnout z přiloženého cd.

Chcete si přečíst knihu?Kovářské pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Fišerová. Číst Kovářské pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY