Slzy muže

Slzy muže - Darina Hamarová | Replicamaglie.com

...uže nám představují hlavního hrdinu knihy a zároveň vypravěče - sympatického investigativního novináře na prahu čtyřicítky s přezdívkou Giu ... Slzy muže - Darina Hamarová | Internetové knihkupectví ... . Ten právě dostal od své kamarádky, šéfky jistého časopisu, nabídku napsat článek o čerstvě propuštěném usvědčeném vrahovi, bývalém bohatém podnikateli Michalovi, který byl před osmnácti lety odsouzen na ... Slzy muže Nezávislý novinář dostane od své tajné lásky, šéfredaktorky Jany, úlohu, která je pro něj velkou profesionální výzvou. Věnuje se dvacet let starému případu, kdy byl jeden z prominentních boháčů odsouzen za znásilnění a vraždu své mladé přítelkyně. Slzy muž ... Slzy muže - Slzy muža | recenze | Databáze knih ... . Věnuje se dvacet let starému případu, kdy byl jeden z prominentních boháčů odsouzen za znásilnění a vraždu své mladé přítelkyně. Slzy muže nám představují hlavního hrdinu knihy a zároveň vypravěče - sympatického investigativního novináře na prahu čtyřicítky s přezdívkou Giu. Ten právě dostal od své kamarádky, šéfky jistého časopisu, nabídku napsat článek o čerstvě propuštěném usvědčeném vrahovi, bývalém bohatém podnikateli ... From 31 March 2020, YouTube services in the UK will be provided by Google LLC. Rating is available when the video has been rented. This feature is not available right now. Please try again later ... Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Slzy muže. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Slzy muže je složen ze dvou příběhů. Ten první má na svědomí Giu, reportér, který tak nějak hledá to ...

INFORMACE

AUTOR
Darina Hamarová
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Slzy muže.pdf

POPIS

Nezávislý novinář dostane od své tajné lásky, šéfredaktorky Jany, úlohu, která je pro něj velkou profesionální výzvou. Věnuje se dvacet let starému případu, kdy byl jeden z prominentních boháčů odsouzen za znásilnění a vraždu své mladé přítelkyně. Odsouzený muž je k novináři zprvu nedůvěřivý, chce však, aby byla odhalena pravda, a tak otevře novináři dveře nejen do svého domu, ale i do vlastního nitra. Fakta, která novinář odhalí, jsou pro něj doslova šokující. Může být láska zločin? A existuje absolutní spravedlnost?

Chcete si přečíst knihu?Slzy muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Hamarová. Číst Slzy muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY