333 největších záhad vesmíru

333 největších záhad vesmíru - František Martínek, | Replicamaglie.com

...největších záhad vesmíru Autor: Michal Švanda, František Martinek, Tomáš Přibyl ... 333 největších záhad vesmíru | KNIHCENTRUM.cz ... ... To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství ... Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s poznáváním kosmu. 333 největších záhad vesmíru 333 největších záhad vesmíru 475 CZK Nov ... To j ... Kniha 333 největších záhad vesmíru - PRESS.SK ... . 333 největších záhad vesmíru 333 největších záhad vesmíru 475 CZK Nov ... To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a ......

INFORMACE

AUTOR
František Martínek,
DIMENZE
3,69 MB
NÁZEV SOUBORU
333 největších záhad vesmíru.pdf

POPIS

Jak vypadají kosmické objekty? Je naše Slunce jedinečné? Jakou podobu mají galaxie jinde ve vesmíru? Najdeme jiné obývané planety? Který kráter na Měsíci je největší? Jaké rozmezí teplot panuje na Marsu? Co by následovalo, kdyby se Slunce proměnilo v černou díru? Může se hvězdokupa stát galaxií? Co by se stalo, kdyby se Země převrátila? Může černá díra zemřít? To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s poznáváním kosmu.

Chcete si přečíst knihu?333 největších záhad vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Martínek,. Číst 333 největších záhad vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY