Řetězová reakce

Řetězová reakce - František Kotleta | Replicamaglie.com

...eakce (PCR) je biochemická a molekulárně biologická metoda, která slouží k enzymatické replikaci DNA in vitro (1-5) ... PDF Polymerázová Řetězová Reakce (Pcr) ... . Touto metodou lze během opakovaných cyklů získat velké množství kopií příslušného úseku DNA, za použití příslušných reagencií, mezi něž patří analyzovaný úsek nukleové kyseliny (tzv. templát), dále primery ... Genová „řetězová reakce" je nebezpečná, ale mohla by lidstvu pomoct v boji proti hladomoru. msn zpět na msn zprávy. využívá službu Microsoft News. hledání na webu. Polymerázová řetězová reakce (polyme ... Jaderná energie - YouTube ... . msn zpět na msn zprávy. využívá službu Microsoft News. hledání na webu. Polymerázová řetězová reakce (polymerase chain reaction - PCR) umožňuje selektivní zmnožení (amplifikaci) určité oblasti DNA v podmínkách in vitro a to procesem, který připomíná replikaci DNA in vivo Polymerázová řetězová reakce je jedna z nejpoužívanějších metod molekulární biologie, která umožňuje namnožení (amplifikaci) specifického úseku DNA. Tuto metodu vyvinul Kary Mullis v roce 1983 , který za tento objev získal Nobelovu cenu za chemii v roce 1993. Kvantitativní polymerázová řetězová reakce (nejčastěji označované jako Real-time PCR nebo qPCR) je metoda založena na principu klasické PCR, umožňuje však kvantifikaci sledovaného úseku DNA v reálném čase. Na rozdíl od běžné PCR, kde se analyzuje až výsledný produkt (amplifikovaná DNA) pomocí elektroforézy v agaróze, je při Real-time PCR zaznamenáván každý ... Řetězová reakce - upoutávka Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima....

INFORMACE

AUTOR
František Kotleta
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Řetězová reakce.pdf

POPIS

Je po válkách, které nikdo nevyhrál. Většinu planety vymazaly výbuchy jaderných bomb a tam, kde lidé přežili, je situace stále horší – šíří se hlad, chaos, otrokářství a postapokalyptické kulty. V sutinách Prahy se dějí strašné věci, ale ti, kdo mají moc, netouží po změně. A už vůbec ne od člověka, který přináší pořádky starých časů. Navíc, když je to žena. S divokým tetováním na tváři a lidmi, kteří pro ni udělají cokoliv. A k tomu se blíží nejhorší zima od doby, kdy začala poslední válka.

Chcete si přečíst knihu?Řetězová reakce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Číst Řetězová reakce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY