Dům za mlhou: Kniha, do které se musí kreslit! + sada tužek

Dům za mlhou: Kniha, do které se musí kreslit! + sada tužek - Ester Stará, | Replicamaglie.com

... se musí kreslit! + sada tužek Ester Stará, Milan Starý Nakladatel: Nakladatelství 65 ... Mlhou mlhou | Sleviste.cz ... . pole 2013 Originální kniha se sadou tužek KOH-I-NOOR pro děti všech věkových kategorií seznámí čtenáře s nejrůznějšími technikami kresby. Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli. Ti žijí v obavách před Prázdným pánem. Podtitul: Kniha, do které se musí kreslit ... Sada do kupe za | Stojizato.sme.sk ... . Ti žijí v obavách před Prázdným pánem. Podtitul: Kniha, do které se musí kreslit + sada tužek Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli. Kniha, do které se musí kreslit + sada tužek. STARÁ Ester, STARÝ Milan. Info: 65. pole, 2013 (1.) - brož., 64 str. EAN: 9788087506370 Originální kniha se sadou tužek KOH-I-NOOR pro děti všech v...

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará,
DIMENZE
6,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům za mlhou: Kniha, do které se musí kreslit! + sada tužek.pdf

POPIS

Originální kniha se sadou tužek KOH-I-NOOR pro děti všech věkových kategorií seznámí čtenáře s nejrůznějšími technikami kresby. Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli. Ti žijí v obavách před Prázdným pánem. V jeho přítomnosti na všechny padá beznaděj a cítí se osaměle. Děti se pokoušejí změnit atmosféru domu a vrátit muži víru v lepší svět. Významnou roli v příběhu sehrává samotný čtenář. Je vtažen do děje, spoluilustruje jednotlivé momenty, hledá další řešení. Rozvíjí vlastní kreativitu a zároveň si vyzkouší různé techniky kresby, např. frotáž či plynulé stínování. Cíleně při tom využívá celou škálu tvrdosti tužek. Dodáváno v dárkovém boxu se sadou tužek KOH-I-NOOR. Kniha nominována na Zlatou stuhu 2014.

Chcete si přečíst knihu?Dům za mlhou: Kniha, do které se musí kreslit! + sada tužek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará,. Číst Dům za mlhou: Kniha, do které se musí kreslit! + sada tužek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY