Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá

Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá - David Petersen, | Replicamaglie.com

...V městečku Kůrová Kamenice na západě Myších teritorií, v útulném hostinci V Červnové ulici, se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeho majitelky Rudolfy ... WWW OPAC 2.0 KpwinSQL ... . Legendy o Myší hlídce kniha druhá. ... se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeho majitelky Rudolfy. Jednoho večera se myšky rozhodnou vyřešit spor, týkající se nesplacených účtů. ... kterým se podařilo naplnit ji legendami o dobrodružstvích, tajemnu i odvaze. Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá. Legendy o Myší hlídce: Kniha první. Tajemný poutník a další příběhy „Legendy o ... Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá - vraťte se s námi do ... ... . ... kterým se podařilo naplnit ji legendami o dobrodružstvích, tajemnu i odvaze. Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá. Legendy o Myší hlídce: Kniha první. Tajemný poutník a další příběhy „Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá" Autoři: David Petersen Stan Sakai, Nick Tapalansky, Alex Eckman-Lawn, Ben Cladwell, Christian Slade, Rick Geary, Jemma Salumeová, C. P. Wilson III, Eric Canete a další. Legendy o Myší hlídce - Kniha druhá - Petersen David - V městečku Kůrová Kamenice na západě Myších teritorií, v útulném hostinci V Červnové ulici, se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeho majitelky Rudolfy....

INFORMACE

AUTOR
David Petersen,
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá.pdf

POPIS

V městečku Kůrová Kamenice na západě Myších teritorií, v útulném hostinci V Červnové ulici, se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeho majitelky Rudolfy. A právě zde opět probíhá soutěž ve vyprávění příběhů. Tomu, jehož příběh se Rudolfě bude zamlouvat ze všech nejvíc, hostinská odpustí celý účet. Vyhlídka na takovou výhru je pro myši velmi lákavá, takže druhý večer plný fantastických vyprávění může začít. David Petersen si pro tuto sbírku vybral několik významných komiksových tvůrců, kterým se podařilo naplnit ji legendami o dobrodružstvích, tajemnu i odvaze. Autory jednotlivých příběhů jsou Stan Sakai, Alex Eckman-Lawn, Nick Tapalanski, Ben Caldwell, Christian Slade, Rick Geary, Jemma Salume, Eric Canete, C.P.Wilson III., Cory Godbey, Bill Willingham, Jackson Sze, Justin Gerard, Dirk Shearer a tvůrce celé série David Petersen.

Chcete si přečíst knihu?Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Petersen,. Číst Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY