Mechanika kosmického letu

Mechanika kosmického letu - Vladimír Daněk | Replicamaglie.com

...upnost neznámá ... Kniha Mechanika kosmického letu ... Mechanika letu I. - Letové výkony 2.vydání | Odborná ... ... . Právě vyšla nová kniha, která v naší literatuře velmi chyběla. Je to monografie Doc. Ing. Vladimíra Daňka, Csc . z Leteckého ústavu FSI VUT v Brně, která se zabývá velmi komplexně problematikou kosmických letů. Knihu lze doporučit všem vážným zájemcům o kosmonautiku. Více. Daněk Vladimír: Mechanika letu II. Letové vlastnosti. Druhý díl publikace Mechanika letu je zaměřen n ... Kniha: Mechanika kosmického letu (Vladimír Daněk) | Martinus ... . Druhý díl publikace Mechanika letu je zaměřen na důležitou oblast mechaniky letu zabývající se letovými vlastnostmi atmosférických letadel. Z širokého spektra problematiky letových vlastností se zabývá především problematikou stability a řiditelnosti. 2. vydání, doplněné a opravené. Učebnice je určena posluchačům technických univerzit, studujícím jakýkoliv obor zaměřený na letecké inženýrství, budoucím pilotům dopravních letadel i odborníkům z letecké praxe, kteří si chtějí oživit problematiku letových výkonů. Daněk Vladimír - Mechanika kosmického letu. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2019, Vladimír Daněk, 306, české. Předkládaná kniha volně navazuje na předchozí dva díly Mechanika letu I, II, v nichž jsou probírány základy problémy mechaniky atmosférického letu a věnuje se problematice letu... Daněk Vladimír - Mechanika kosmického letu. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2019, Vladimír Daněk, 306, české. Předkládaná kniha volně navazuje na předchozí dva díly Mechanika letu I, II, v nichž jsou probírány základy problémy mechaniky atmosférického letu a věnuje se problematice letu... Učební text poskytuje metodické návody pro 50 fyzikálních demonstračních a laboratorních experimentů s pixelovým detektorem MX-10 využitelné na všech školách, kde se vyučuje jaderná a částicová fyzika (převážně VŠ a SŠ, případně ZŠ). Aerodynamika a mechanika letu pro plachtaře / Autor: Jíra, Radoslav, 1931-1990 Vydané: (1960) Mechanika letu. ... Mechanika kosmického letu / Autor: Daněk, Vladimír, 1945- Vydané: (2018) Možnosti vyhľadávania. História vyhľadavánia; Pokročilé vyhľadávanie ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. „Mechanika kosmického letu" Vladimír Daněk , učebnice pro magisterské studium leteckého a kosmického inženýrství. „333největších záhad vesmíru". Tomáš Přibyl s.88 : 23.4.2019 - 14:18 - Karel Bejček: OPRAVA!!! jde o LK 4/2019 : 13.5.2019 - 22:37 - Martin Kostera: mechanika letu ii letove vlastnosti mechanika letu i vladimir danek vladimir danek ... mechanika kosmickeho letu vladimir danek zaklady letu vrtulnik ludvik kulcak mechanika letu i ......

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Daněk
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Mechanika kosmického letu.pdf

POPIS

Předkládaná kniha volně navazuje na předchozí dva díly Mechanika letu I, II, v nichž jsou probírány základy problémy mechaniky atmosférického letu a věnuje se problematice letu kosmického. Primárně je určena posluchačům technických univerzit s magisterskými studijními programy zaměřenými na letecké a kosmické inženýrství. Svým obsahem může také dobře posloužit dalším odborníkům z příbuznýchoblastí kosmických aplikací. U čtenářů se předpokládají základní znalosti vysokoškolské matematiky a obecné mechaniky. Těžištěm publikace je především 3.-5. kapitola, zabývající se pasivním pohybem kosmických těles v centrálním gravitačním poli s omezením pouze na problém pohybu dvou těles, aktivním pohybem kosmických letadel a manévrováním na oběžné dráze.

Chcete si přečíst knihu?Mechanika kosmického letu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Daněk. Číst Mechanika kosmického letu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY