Mě nedostaneš

Mě nedostaneš - Julie James | Replicamaglie.com

...okázal flirtovat. Popis: Ona umí i lepší věci než vždycky říkat jen "ano" ... Mě jen tak nedostaneš - Barbie | JenPohádky.cz ... . Poté, co potupně skončilo její zasnoubení, se investiční bankéřka Sidney Sinclairová rozhodla skoncovat s muži, kteří vyžadují bezpodmínečnou oddanost. Tam mě nedostaneš ani za Boha! Natož nějakou krabicí s donuty! Já na tu blbou základnu nejdu. Nechci hodinu poslouchat Furyho kecy! Furt jenom mele, mele a mele." řekla jsem vztekle. Příběh pokračuje níže. Propagované příběhy. Tak ... Mě nedostaneš / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... ." řekla jsem vztekle. Příběh pokračuje níže. Propagované příběhy. Také se ti bude líbit. Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Mě nedostaneš. Mě nedostaneš ... Nehledej mě v nebi.Nehledej mě v pekle.Nikdy mě nedostaneš živého.Moje duše není na prodej.Nikdy mě nehledej ve vězení,Nesnaž se zachránit mou duši,Jsem člověk bez vlasti,A nemám žádné místo, kam jít....

INFORMACE

AUTOR
Julie James
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Mě nedostaneš.pdf

POPIS

Jiskřivě duchaplný příběh z prostředí mladých úspěšných hubených lidí současné severní Ameriky. ONA UMÍ I LEPŠÍ VĚCI NEŽ VŽDYCKY ŘÍKAT JEN „ANO“. Poté, co potupně skončilo její zasnoubení, se investiční bankéřka Sidney Sinclairová rozhodla skoncovat s muži, kteří vyžadují bezpodmínečnou oddanost. Když se však její sestra po krátké a divoké známosti zasnoubí, Sidney se najednou ocitne v těsném kontaktu právě s takovým sexy playboyem, jakému se chce vyhnout – s úžasným ženichovým svědkem. Ať se jí to líbí, nebo ne, musí setrvat v jeho přítomnosti, dokud její sestra neprojde uličkou. To však neznamená, že by podlehla jeho uhlazeným a vytrvalým návrhům, ať jsou jakkoli lákavé. JEMU JE VŠAK VELICE TĚŽKÉ ŘÍCT „NE“. Zvláštní agent Vaughn Roberts vždy přiměje svého muže k práci a svou ženu jít s ním do postele. A tak, když Sidney odmítne podlehnout jeho šarmu, tím víc je rozhodnutý tuhle skvělou sebevědomou rudovlásku získat. Jenže to, co začalo jako souboj pevných vůlí, končí jako vážná hra o její srdce. Protože jediná žena, která se nechce nechat lapit, může být právě ta, bez níž Vaughn nemůže žít.

Chcete si přečíst knihu?Mě nedostaneš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie James. Číst Mě nedostaneš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY