Tajemství Prokopa Velikého

Tajemství Prokopa Velikého - Jiří Dobrylovský | Replicamaglie.com

...al 1984), na níž v současnosti přednáší ... Dobrylovský, Jiří : Tajemství Prokopa Velikého ... . Román „Tajemství Prokopa Velikého" probíhá ve třech navzájem se prolínajících časových rovinách - za husitské reformace, v počátcích jezuitské protireformace a v současnosti. A díky tomu možná s jistým překvapením zjistíme, že problémy, s nimiž byl konfrontován husitský vojevůdce Prokop Holý, řečený ... Tajemství Prokopa Velikého Autor: Dobrylovský, Jiří Nakladatel: MOBA EAN: 9788024386188 ISBN: 978-80-243-8616-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Román „Tajemství Prokopa Velik ... Tajemství Prokopa Velikého | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . vydání) Román „Tajemství Prokopa Velikého" probíhá ve třech navzájem se prolínajících časových rovinách - za husitské reformace, v počátcích jezuitské protireformace a v současnosti. A díky tomu možná s jistým překvapením zjistíme, že problémy, s nimiž byl konfrontován husitský vojevůdce Prokop Holý, řečený Veliký, jezuitský kněz Petr Kanisius (představený ... Elektronická kniha Tajemství Prokopa Velikého na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tajemství Prokopa Velikého od ostatních... Tajemství Prokopa Velikého - Jiří Dobrylovský: Krátky popis: Diskontní produkt Tajemství Prokopa Velikého - Jiří Dobrylovský od výrobce MOBA u nás najdete nejlevněji od 242 Kč : Obvyklá cena: 215 Tajemství Prokopa Velikého Jiří Dobrylovský ... Co spojuje husitského vojevůdce Prokopa Holého, řečeného Velikého, jezuitského kněze Petra Kanisia a vatikánského Strážce Vittoria Baldiniho? A je husitská reformace, jezuitská protireformace a současnost v něčem podobná? Elektronická kniha: Tajemství Prokopa Velikého Autor: Jiří Dobrylovský Autor zasazuje svůj několikavrstevný historický román do doby soumraku husitského hnutí, do jezuitského akademického prostředí v polovině 16. století a do naší současnosti, v níž ... Příběh historického románu Tajemství Prokopa Velikého začíná nalezen...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dobrylovský
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Prokopa Velikého.pdf

POPIS

Román „Tajemství Prokopa Velikého“ probíhá ve třech navzájem se prolínajících časových rovinách – za husitské reformace, v počátcích jezuitské protireformace a v současnosti. A díky tomu možná s jistým překvapením zjistíme, že problémy, s nimiž byl konfrontován husitský vojevůdce Prokop Holý, řečený Veliký, jezuitský kněz Petr Kanisius (představený jezuitské provincie zahrnující České království, Polsko, Rakousko a německé státy) a tajemný vatikánský Strážce Vittorio Baldini, jsou navzdory oddělujícím staletím variacemi na stále jedno a totéž téma.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Prokopa Velikého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dobrylovský. Číst Tajemství Prokopa Velikého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY