K čemu jsou rodiče?

K čemu jsou rodiče? - Sophie Bordet-Petillon, | Replicamaglie.com

...et, Clotka -- První české vydání Praha : Svojtka & o ... K čemu jsou rodiče? - Sophie Bordet-Petillon, Stephane ... ... . nakladatelství, î ì9 -- 67 stran -- cze ISBN 978-80-256-2484-5 Sign.: II 116574V1 rodiče ; vztah rodiče-dítě ; rodina ; sourozenec ; generační vztahy ; sourozenecké konstelace ; rodinné vztahy K čemu jsou dobří tatínkové? ... že rodičovství je především záležitostí matky a otec k němu přispěje jen krátkou chvilkou aktivity při plození, je mylná. Vědci v poslední době odhalují, že oba rodiče jso ... Jednotky: K čemu jsou rodiče? ... . Vědci v poslední době odhalují, že oba rodiče jsou spolu spojeni i mnoha běžně nevnímanými biologickými a chemickými vazbami. Kniha K čemu jsou architekti chce navést čtenáře k tomu, aby architekturu vnímali i jinak než jen „líbí - nelíbí", protože mnohem větší dobrodružství je odhalovat, proč jsou domy a prostory vymyšleny a navrženy zrovna takhle. Je určena pro mladé čtenáře od 10 let. Jaká jsou kritéria pro stanovení výživného, k čemu soud přihlíží? Oba rodiče přispívají na výživu svých dětí podle svých schopností, možností a majetkových poměrů. Výživné se plní především v penězích - pravidelně se opakujících měsíčních částkách, avšak může být realizováno i jinou formou ... Rodiče. Jsou starší a zkušenější a měli déle času k tomu, aby poznali svou povahu a našli způsob, jak s ní žít. A pokud dokázali být shovívaví, a objevili nepříjemné stránky svých povah, nepokoušeli se s nimi bojovat odmítavým způsobem, když jejich obrazy našli u svých dětí. Vyžaduje hodně vnitřní síly, potlačit v sobě zlost z toho, že mi mou špatnou ......

INFORMACE

AUTOR
Sophie Bordet-Petillon,
DIMENZE
7,25 MB
NÁZEV SOUBORU
K čemu jsou rodiče?.pdf

POPIS

Proč nás rodiče hubují? S bráchou se pořád hádáme. Je to normální? K čemu je svatba? Kladeš si často otázky, které se týkají rodinného života a lidí kolem tebe? Takové otázky mohou být závažné a někdy vzbuzují rozpaky. Dospělí na ně nemají vždy odpověď. Tato knížka se snaží najít ta správná slova, která ti umožní pochopit tvé pocity a lépe jim porozumět, aby ses v rodině a jejím každodenním fungování cítil nebo cítila dobře. Pro kluky a holky od 7 let.

Chcete si přečíst knihu?K čemu jsou rodiče? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Bordet-Petillon,. Číst K čemu jsou rodiče? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY