Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Nápravná cvičení pro žáky s SPU - - | Replicamaglie.com

...ČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání ... Nápravná cvičení SPU — Kniha.cz ... . "Publikace obsahuje praktická nápravná cvičení pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. st. ZŠ. Jednotlivá cvičení jsou věnována pozornosti, pravolevé orientaci a zrakové percepci dětí. Součástí příspěvků jsou metodické pokyny pro učitele, přizpůsobené pracovní listy a bohatý obrazový materiál. Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami uč ... Nápravná cvičení pro žáky s SPU od 69 Kč - Heureka.cz ... . Součástí příspěvků jsou metodické pokyny pro učitele, přizpůsobené pracovní listy a bohatý obrazový materiál. Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ZŠ, Nápravná cvičení pro žáky s SPU | Dobrá škola je Vaše škola! Nápravná cvičení II. - SPU. Publikace obsahuje praktická nápravná cvičení pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. st. ZŠ. POZOR!! info pro objednávky ŠKOL A ŠKOLEK - nutně požadujeme mobilní tel.číslo příjemce! Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. - Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápravná cvičení pro žáky s SPU.pdf

POPIS

96 úžasných aktivit pro reedukaci specifických poruch učení žáků v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ZŠ, procvičování pro děti se specifickými poruchami učení, aktivity pro nácvik psaní, čtení a pravolevé orientace. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, nebo jako prevence při podezření na SPU. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení.

Chcete si přečíst knihu?Nápravná cvičení pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nápravná cvičení pro žáky s SPU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY