Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem

Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem - Padraig O´Morain | Replicamaglie.com

...bových stránkách, než je náš web. ... NEJPRODÁVANĚJŠÍ E-KNIHY - strana 44 - Databook ... ... Buďte laskavější sami k sobě ... Buďte laskavější sami k sobě - Staňte se svým nejlepším přítelem - Staňte se svým nejlepším přítelem - Padraig O´Morain * Míváte o sobě často pochybnosti? * Srovnáváte se neustále s ostatními? * Bojujete s různými obavami a stresem? * Kritizujete přehnaně sebe i jiné? Buďte laskavější sami k sobě - Staňte se svým nejlepším přítelem O'Morain Padraig Tato knížka vám pomůže přijmout sebe sama bez od-suzování a předsudků, naučí vás odpouštět si a mít se rádi. Poznejte techniky, díky nimž si dok ... Buďte laskavější sami k sobě | Knihy Grada ... . Poznejte techniky, díky nimž si dokážete vypěsto-vat pocit sebepřijetí, utišit splašené myšlenky, vnést ví- Buďte laskavější sami k sobě : staňte se svým nejlepším přítelem / Padraig O'Morain ; překlad Lenka Vlčková Unifikovaný název: Kindfulness. Česky Dal.odpovědnost: Vlčková, Lenka (Překladatel) Údaje o vydání: První vydání Nakladatel: Praha : Grada, 2019 Fyz.popis: 192 stran ; 21 cm Počet ex. 1, z toho volných 0 O'Morain, Padraig##[Kindfulness. Česky] Buďte laskavější sami k sobě : staňte se svým nejlepším přítelem / Padraig O'Morain ; překlad Lenka Vlčková. -- První vydání Praha : Grada, 2019. -- 192 stran ; 21 cm. -- ISBN 978-80-271-2084-. Signatura: A0-59648 Všichni jste mnohem laskavější k druhým než k sobě. Staňte se sám sobě nejlepším přítelem, který vás vždy podrží, pečuje o vás a bezmezně vás miluje. ... Je to něco, co můžete udělat sami pro sebe a je důležité, abyste to měli na mysli. A řekli byste to svému nejlepšímu kamarádovi? Staňte se svým nejlepším přítelem. Výzkumy prokázaly, že soucit k sobě samému je klíčovou součástí úspěchu. 16.Travte více času přemýšlením o jiných než o sobě. Jestli budete většinu času přemýšlet sami o sobě, stanete se nešťastnými studenty....

INFORMACE

AUTOR
Padraig O´Morain
DIMENZE
8,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem.pdf

POPIS

Tato knížka vám pomůže přijmout sebe sama bez odsuzování a předsudků, naučí vás odpouštět si a mít se rádi. Autor, zkušený psychoterapeut, vám poradí, jak zvládat nejrůznější trable, jimž v životě běžně čelíte, ať už se jedná o přehnanou kritičnost, pocit vlastní nedokonalosti, nebo problémy v partnerských vztazích. Poznáte techniky, díky kterým si dokážete vypěstovat pocit sebepřijetí, utišit splašené myšlenky, naučit se neodsuzovat sebe ani ostatní a vnést více laskavosti do vztahů s druhými lidmi. Pomůže vám také smířit se s tím, že některé problémy nikdy nevyřešíte. Díky řadě osobních příběhů si uvědomíte, že v tom nejste sami a že občas pochybuje, kritizuje či odsuzuje každý člověk. Na závěr knihy pak získáte stručný sedmidenní program vedoucí k většímu soucitu se sebou, vyrovnanosti, spokojenosti a osobní svobodě.

Chcete si přečíst knihu?Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Padraig O´Morain. Číst Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY